Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2019 - 2020)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 8 16
2 FC Věšák Butabi 9 15
3 FK Libodřice 9 15
4 Juniors Přelouč FC 8 13
5 N.P.C. Kutná Hora 8 13
6 Borky liga 9 12
7 Startip Řečany n/L 8 9
8 TJ Sokol Krampol Kolín 9 6
2. liga (2019 - 2020)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice "B" 7 18
2 FC Velim 7 14
3 Borky liga Kolín "B" 7 12
4 Wolves Přelouč FC 6 8
5 SKP Kolín "B" 6 6
6 FC Bailando 6 6
7 N.P.C. Kutná Hora "B" 7 1
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Rozpis zápasů
Tipování ukončeno
Sezóna - 10. ročník (2019 - 2020)
1. liga
Datum Čas Domácí Hosté Hala Rozhodčí
1. kolo - Odehrát v termínu: 11. 11. 2019 -> 17. 11. 2019
15.11.
2019
20:15 FK Libodřice 7:5 TJ Sokol Krampol Kolín SH SOŠ Kolín Vala-Pařez 0x
17.11.
2019
19:15 Juniors Přelouč FC 4:2 Startip Řečany n/L SH Přelouč Vala-Kracík 0x
17.11.
2019
19:15 FC Věšák Butabi 7:4 N.P.C. Kutná Hora SH SOŠ Kolín Klobása-Grund 0x
17.11.
2019
20:00 Borky liga 5:2 Baník Chvaletice SH SOŠ Kolín Grund-Klobása 0x
2. kolo - Odehrát v termínu: 18. 11. 2019 -> 24. 11. 2019
23.11.
2019
15:00 Baník Chvaletice 4:1 FC Věšák Butabi SH Chvaletice Grund-Ziegler 0x
23.11.
2019
20:30 N.P.C. Kutná Hora 1:0 Juniors Přelouč FC SH Kutná Hora Grund-Kracík 0x
24.11.
2019
15:30 Startip Řečany n/L 3:5 FK Libodřice SH Přelouč Pařez-Grund 1x
27.12.
2019
20:00 TJ Sokol Krampol Kolín 9:6 Borky liga SH SOŠ Kolín Vala-Grund 0x
3. kolo - Odehrát v termínu: 25. 11. 2019 -> 01. 12. 2019
29.11.
2019
20:15 Borky liga 8:5 FK Libodřice SH SOŠ Kolín Pařez-Klobása 0x
30.11.
2019
10:15 N.P.C. Kutná Hora 6:2 Startip Řečany n/L SH Kutná Hora Klobása-Grund 0x
30.11.
2019
19:15 Juniors Přelouč FC 2:1 Baník Chvaletice SH Přelouč Nekvapil-Ziegler 0x
01.12.
2019
19:15 FC Věšák Butabi 8:6 TJ Sokol Krampol Kolín SH SOŠ Kolín Vala-Kopic 0x
4. kolo - Odehrát v termínu: 02. 12. 2019 -> 08. 12. 2019
07.12.
2019
15:00 Baník Chvaletice 9:4 N.P.C. Kutná Hora SH Chvaletice Kopic-Hervert 0x
08.12.
2019
19:15 FK Libodřice 5:14 FC Věšák Butabi SH SOŠ Kolín Klobása-Hervert 0x
08.12.
2019
21:00 Startip Řečany n/L 2:5 Borky liga SH Přelouč Ziegler-Grund 0x
08.12.
2019
21:00 TJ Sokol Krampol Kolín 3:8 Juniors Přelouč FC SH SOŠ Kolín Klobása-Hervert 1x
5. kolo - Odehrát v termínu: 09. 12. 2019 -> 15. 12. 2019
13.12.
2019
20:15 FC Věšák Butabi 4:2 Borky liga SH SOŠ Kolín Grund-Jiřík 0x
14.12.
2019
15:30 N.P.C. Kutná Hora 7:4 TJ Sokol Krampol Kolín SH Kutná Hora Vala-Kracík 0x
15.12.
2019
13:30 Baník Chvaletice 4:2 Startip Řečany n/L SH Chvaletice Grund-Kracík 0x
15.12.
2019
18:15 Juniors Přelouč FC 6:8 FK Libodřice SH Přelouč Nekvapil-Ziegler 1x
6. kolo - Odehrát v termínu: 16. 12. 2019 -> 22. 12. 2019
20.12.
2019
20:10 TJ Sokol Krampol Kolín 3:9 Baník Chvaletice SH SOŠ Kolín Pařez-Grund 0x
21.12.
2019
16:30 Startip Řečany n/L 6:4 FC Věšák Butabi SH Přelouč Ziegler-Pařez 0x
22.12.
2019
19:15 FK Libodřice 7:4 N.P.C. Kutná Hora SH SOŠ Kolín Kopic-Klobása 0x
22.12.
2019
20:00 Borky liga 4:4 Juniors Přelouč FC SH SOŠ Kolín Klobása-Kopic 1x
7. kolo - Odehrát v termínu: 06. 01. 2020 -> 12. 01. 2020
11.01.
2020
16:30 N.P.C. Kutná Hora 4:4 Borky liga SH Kutná Hora Klobása-Vala 0x
11.01.
2020
19:15 TJ Sokol Krampol Kolín 1:2 Startip Řečany n/L SH SOŠ Kolín Kopic-Vala 0x
11.01.
2020
19:15 Juniors Přelouč FC 9:3 FC Věšák Butabi SH Přelouč Ziegler-Nekvapil 1x
12.01.
2020
13:30 Baník Chvaletice 8:2 FK Libodřice SH Chvaletice Muller-Klobása 0x
8. kolo - Odehrát v termínu: 13. 01. 2020 -> 19. 01. 2020
17.01.
2020
20:10 TJ Sokol Krampol Kolín 5:4 FK Libodřice SH SOŠ Kolín Vala-Kopic 0x
18.01.
2020
14:00 Startip Řečany n/L 5:1 Juniors Přelouč FC SH Přelouč Pařez-Muller 0x
18.01.
2020
15:00 Baník Chvaletice 6:6 Borky liga SH Chvaletice Ziegler-Klobása 0x
19.01.
2020
19:30 N.P.C. Kutná Hora 3:2 FC Věšák Butabi SH Kutná Hora Klobása-Vala 0x
9. kolo - Odehrát v termínu: 20. 01. 2020 -> 26. 01. 2020
25.01.
2020
19:15 FK Libodřice -:- Startip Řečany n/L SH SOŠ Kolín Vala-Grund 0x
26.01.
2020
18:15 Juniors Přelouč FC -:- N.P.C. Kutná Hora SH Přelouč Grund-Ziegler 0x
26.01.
2020
19:15 Borky liga -:- TJ Sokol Krampol Kolín SH SOŠ Kolín Muller-Klobása 0x
26.01.
2020
20:00 FC Věšák Butabi -:- Baník Chvaletice SH SOŠ Kolín Klobása-Muller 0x
10. kolo - Odehrát v termínu: 27. 01. 2020 -> 02. 02. 2020
04.01.
2020
19:15 TJ Sokol Krampol Kolín 5:9 FC Věšák Butabi SH SOŠ Kolín Pařez-Grund 0x
24.01.
2020
20:00 FK Libodřice 5:4 Borky liga SH SOŠ Kolín Vala-Kopic 0x
01.02.
2020
14:00 Startip Řečany n/L -:- N.P.C. Kutná Hora SH Přelouč Neurčen 0x
01.02.
2020
15:00 Baník Chvaletice -:- Juniors Přelouč FC SH Chvaletice Neurčen 0x
11. kolo - Odehrát v termínu: 03. 02. 2020 -> 09. 02. 2020
07.02.
2020
20:15 FC Věšák Butabi -:- FK Libodřice SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
09.02.
2020
18:30 Juniors Přelouč FC -:- TJ Sokol Krampol Kolín SH Přelouč Neurčen 0x
09.02.
2020
19:15 Borky liga -:- Startip Řečany n/L SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
09.02.
2020
20:30 N.P.C. Kutná Hora -:- Baník Chvaletice SH Kutná Hora Neurčen 0x
12. kolo - Odehrát v termínu: 10. 02. 2020 -> 16. 02. 2020
14.02.
2020
20:15 TJ Sokol Krampol Kolín -:- N.P.C. Kutná Hora SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
14.02.
2020
21:00 FK Libodřice -:- Juniors Přelouč FC SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
15.02.
2020
09:30 Startip Řečany n/L -:- Baník Chvaletice SH Přelouč Neurčen 0x
16.02.
2020
20:00 Borky liga -:- FC Věšák Butabi SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
13. kolo - Odehrát v termínu: 17. 02. 2020 -> 23. 02. 2020
20.02.
2020
20:30 N.P.C. Kutná Hora -:- FK Libodřice SH Kutná Hora Neurčen 0x
22.02.
2020
19:15 Juniors Přelouč FC -:- Borky liga SH Přelouč Neurčen 0x
23.02.
2020
15:00 Baník Chvaletice -:- TJ Sokol Krampol Kolín SH Chvaletice Neurčen 0x
23.02.
2020
19:15 FC Věšák Butabi -:- Startip Řečany n/L SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
14. kolo - Odehrát v termínu: 24. 02. 2020 -> 01. 03. 2020
28.02.
2020
21:00 FC Věšák Butabi -:- Juniors Přelouč FC SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
29.02.
2020
14:00 Startip Řečany n/L -:- TJ Sokol Krampol Kolín SH Přelouč Neurčen 0x
01.03.
2020
19:15 FK Libodřice -:- Baník Chvaletice SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
01.03.
2020
20:00 Borky liga -:- N.P.C. Kutná Hora SH SOŠ Kolín Neurčen 0x
Přihlášení
TipLiga
10. ročník (2019 - 2020)
# Tipér B T
1 Skrivanek72 33 57x
2 zdenekjirkovsky 33 57x
3 lukas8 30 57x
4 Mundy 30 57x
5 miroslavsibrava 29 56x
6 Mikel 29 56x