7 N.P.C. Kutná Hora "B" 12 1
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 1x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 490x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Živný Lukáš, Rozsévač Michal, Pozler Jan, Ludvíček Filip, Haupt Ondřej, Bank Filip, Hostinský Lukáš
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Hovorka Marek, Sova Pavel, Pánek Milan, Košík Josef, Dittrich Václav, Němec Tomáš
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 25.11.2019
První kolo jsme věděli, že body z venkovních palubovek se budou vozit těžko.
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 26.11.2019
První venkovní zápas jsme odehráli na půdě favorizovaného Startipu. Hned v úvodu se nám podařilo otevřít skóre, když se nekompromisním bodlem prosadil Němec. Domácí ale dvěma slepenými góly otočili stav. Nám se ale podařilo ještě do poločasu zvrátit misky vah na svou stranu. Ve druhém poločase domácí hrozili především střelami ze střední vzdálenosti, které bezpečně pochytal Kopecký. Do vedení o dvě branky nás poslal Sova svou prudkou střelou. Už na 5:2 zvýšil opět Sova, který společně s Dittrichem vyřešili rychlý brejk. Byla to jeho čtvrtá branka v zápase. V závěru domácí už jen korigovali na konečných 3:5