Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2019 - 2020)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 14 28
2 FC Věšák Butabi 14 27
3 Baník Chvaletice 14 26
4 Startip Řečany n/L 14 19
5 FK Libodřice 14 19
6 Borky liga 14 18
7 Juniors Přelouč FC 14 16
8 TJ Sokol Krampol Kolín 14 10
2. liga (2019 - 2020)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice "B" 12 33
2 Borky liga Kolín "B" 12 24
3 FC Velim 12 21
4 Wolves Přelouč FC 12 21
5 SKP Kolín "B" 12 14
6 FC Bailando 12 6
7 N.P.C. Kutná Hora "B" 12 1
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Pohárové aktuality
Tipování ukončeno
05 | 03 | 2020 NPC postupuje, Juniors končí

1: N. P. C. KUTNÁ HORA – FC VB KOLÍN 6 : 3 (2 : 1)

 

Rozhodčí: Vala Luboš, Kopic Miloslav Diváků: 40 Místo konání: SH Klimeška Kutná Hora Datum konání: 27. 2. 2020 Výkop: 20:30 AF: D 4/5 – H 2/4

Branky (asistence): 5. Černohlávek F. (Jeřábek R.), 12. Pacák M., 27. Laštovka L. (Pacák M.), 35. Laštovka M. (Pacák M.), 48. Kalfiřt F. (Pacák M.), 49. Černohlávek F. – 8. Křelina L. (Hruška D.), 41. Hruška D. (Vácha M.), 46. Křelina L. (Vácha M.)

Žluté karty: Laštovka L. (K. Hora), Šindelář L. (Kolín)

N.P.C. Kutná Hora: Cink Zdeněk – Biroš Martin, Hanzl Vojtěch, Kalfiřt Filip, Vojtíšek Matěj, Pacák Martin, Laštovka Lukáš, Mukařovský David, Tůma David, Černohlávek František, Jeřábek Radim

FC VB Kolín: Šindelář Lukáš – Hruška Daniel, Vácha Milan, Křelina Libor, Kasal Matěj, Lev Lukáš, Jirkovský Zdeněk Nejlepší hráči: Cink Z., Pacák M. (K. Hora), Vácha M. (Kolín)

 

2: JUNIORS PŘELOUČ – SC COBRA MLADÁ BOLESLAV 2 : 12 (1 : 4)

 

Rozhodčí: Vala Luboš, Kopic Miloslav Diváků: 20 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 23. 2. 2020 Výkop: 18:30 AF: D 5/3 – H 1/4

Branky (asistence): 2. Forman R. (Chaloupský L.), 30. Krejčík P. (Chaloupský L.) – 5. Rys M. (Froněk T.), 11. Froněk T. (Tvrzník B.), 12. Valeš J. (Svozil T.), 14. Šulc D. (Chaloupka D.), 31. Froněk T. (Rys M.), 33. Valeš J. (Froněk T.), 34. Froněk T. (Valeš J.), 35. Froněk T. (Prskavec T.), 36. Rys M. (Svozil L.), 37. Valeš J. (Rys M.), 41. Froněk T. (Prskavec T.), 42. Froněk T. (Svozil T.)

Žluté karty: Oliva D. (Přelouč), Rys M. (Ml. Boleslav)

Juniors Přelouč: Václavek Petr – Munzar David, Forman Robert, Oliva Dominik, Chaloupský Lukáš, Heblík Lukáš, Bukovič Michal, Krejčík Roman

SC Cobra Ml. Boleslav: Patočka Josef – Tvrzník Břetislav, Chaloupka David, Valeš Jan, Prskavec Tomáš, Svozil Tomáš, Froněk T., Rys Marek, Šulc Daniel Nejlepší hráči: Froněk T., Patočka J. (oba Ml. Boleslav), Chaloupský L. (Přelouč)

18 | 02 | 2020 Borky Kolín končí v 1.kole

A5: FK HATTRICK MLADÁ BOLESLAV – BORKY KOLÍN 6 : 1 (4 : 1)

 

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Mihálik Peter Diváků: 22 Místo konání: SH Bělá p/B Datum konání: 9. 2. 2020 Výkop: 19:00 AF: D 3/5 – H 3/4

Branky (asistence): 10. Hora R. (Štěpán P.), 11. Splídek T. (Štěpán P.), 23. Kopa R., 24. Kopa L. (Kopa R.), 37. Kopa R. (Gregorovič M.), 48. Stašek J. (Štěpán P.) – 25. Myška P. (Homba J.)

FK Hattrick Mb: Král Jakub – Povšík Viktor, Štěpán Michal, Stašek Jiří, Koda Radek, Koda Lukáš, Gregorovič M., Štěpán Petr, Splídek Tomáš

Borky Ko: Cimpl Marek – Hanuš Jiří, Homba Jiří, Javůrek Michal, Pelant Josef, Pelant František, Myška Pavel, Kulich Lukáš, Dvorský Miroslav, Švestka Andrej

 

Nejlepší hráči: Kopa R., Štěpán P. (oba Ml. Boleslav)

Přihlášení
TipLiga
10. ročník (2019 - 2020)
# Tipér B T
1 Skrivanek72 60 98x
2 lukas8 56 98x
3 zdenekjirkovsky 55 98x
4 Mundy 53 98x
5 Buko7 51 98x
6 miroslavsibrava 49 97x