V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Shrnutí 8.kolo - 18. 01. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1992x

V dohrávce 7.kola mezi týmy Přelouče a Býchor jsme zaznamenali první kontumaci v sezóně resp. zápas byl předčasně ukončen pro malý počet hráčů hostí. Býchory se však ještě před tímto zápasem utkaly se Startipem a v napínavém zápase urvaly remízu 4:4. Pro domácí Startip to byla ztráta, neboť byli především ve druhém poločase jasně lepším týmem, ale počítá se konečný výsledek. Další zápasy se kvůli další změně posunuly. Zato 2. liga

byla odehrána kompletní. Hero opět prohrálo a to v derby s Play or Die, které stále bojuje o umístění pro barážové utkání. V Sázavě mohli diváci vidět neskutečnou přestřelku, která nakonec přinesla domácím Nučicím důležité 3 body a i ti jsou ve hře o barážový postup. Borky si jednoznačně poradili s Libodřicemi, které stačili tempu a nasazení soupeře vzdorovat jen první poločas. Dědkové z gardy SKP, tentokrát bez mladých posil přehráli snaživou Kutnou Horu, která selhala v přesnějším zakončení. -> Zpět na Úvod - Starší články