V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Shrnutí 6.kolo - 03. 01. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2051x

Do včerejšího dne jsme čekali na dohrávku šestého a také pátého kola. V této dohrávce favorizovaní Mazáci, před fantastickou domácí návštěvou nezvládli souboj s Krampolem a přestože šli v úvodu zápasu do vedení, tak nakonec zkušenější tým z Kolína zápas zvládl a potvrdil tak neskutečnou vyrovnanost všech týmů první ligy. V ostatních zápasech šestého kola se smírně rozešli hráči Baníku s Mazáky. Bohužel jsme v tomto zápase zaregistrovali další zranění a hráči Roubíčkovi přejeme rychlé uzdravení. Hráči Polep se stále trápí. Opět ve splácané sestavě, ale naštěstí nedostali nadílku jako minule z Řečan. FCVB je šetřili a přestože po první půli prohrávali, tak ve druhém poločase již plně kontrolovali hru. Podobné to bylo i v dalším zápase, kdy torzo ze Startipu velmi dlouho odolávalo Kramplu, který v plné sestavě zvítětil jen 3:1.

Ve druhé lize Borky v hodně okleštěné sestavě nedali nováčkům z Kutné Hory šanci. Hlavně díky výbornému Pukovi si ponechali všechny tři body. Hero v duelu s Libodřicemi, především ve druhém poločase sice zlepšilo svůj herní projev, ale neproměňování těch největších šancí jim nedovolilo pomýšlet na lepší výsledek. Libodřice tak urvali další výhru a drží se ostatních týmů v tabulce. Za zmínku stojí, že se do tabulkové listiny zapsal čtyřmi zásahy teprve šestnáctiletý Tomáš Němec. V očekávaném souboji o druhou příčku se domácí Nučice první střelou v zápase dostali sice do vedení, ale zkušení hosté se postupně dostali do hry. Domácí navíc svými zbytečnými chybami umožnili hráčům SKP skórovat a také si odvézt tři body ze své palubovky. V dohrávce mohli tedy Kouřimští pomýšlet na třetí místo v tabulce, ale domácí Play or Die od prvních minut zápasu působili sehraněji a skutečně i futsalověji. Zasloužené vítězství korunoval Vlasák čtyřmi brankami. -> Zpět na Úvod - Starší články