Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Shrnutí 4.kolo - 15. 12. 2015 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2070x

Naši diváci a fanoušci svých týmů mohli v tomto kole vidět jedno Velké derby a dva přímé souboje o přední pozice v obou ligách. V první lize se v derby utkali týmy Startipu a Mazáků. Východní derby zvládli Mazáci a tímto vítězstvím se posunuli na druhé místo vyrovnané tabulky. V boji o první místo byli šťastnějším týmem zkušenější borci z FCVB, kteří v podstatě celý zápas diktovali tempo a zaslouženě vyhráli nad snaživým týmem Baníku. V dalším zápase si Býchory poradili s nekompletním celkem Polep. O svém vítězství rozhodli až v závěrečných minutách hry a připsali si tak velmi důležité body do tabulky.

Také druhá liga byla velmi sledovaná a to díky duelu dvou neporažených celků. Mládí versus zkušenost. Ve velmi vyrovnaném utkání se přeci jen radovali domácí hoši z výběru Borky lig. V dalším duelu si Kutná Hora lehce poradila s domácím Herem, který sice podává zlepšené výkony, ale koncovka není stále přesná. V malém derby Libodřice - Kouřim byli úspěšnější a díky prvnímu poločasu hosté. Utkání bylo hráno s takovou snahou, že rozhodčí řešili i malou strkanici horkých hlav. V posledním utkání si poměrně snadno poradili Nučice s Play or Die, kteří svého soupeře podcenili a svou výhru slavili už cestou do Sázavy. To se následně ukázalo jako rozhodující. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x