Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Rozlosování týmů a herní systém - 03. 10. 2013 Vložil: Admin │ Zobrazeno: 4324x

Dnešního dne bylo provedeno rozlosování týmů do skupin A, B. Herní systém je pro tento "pilotní ročník" změněn a to tak, že bude nejprve sehrána základní část ve skupinách.

Bude se hrát pouze jednokolově a aby některé týmy neplatily vícekrát za pronájem haly, (protože vždy 3 týmy ze 6ti členné skupiny hrají 3x doma a 2x venku) OKFu rozhodlo, že haly se budou platit v této základní části napůl. Domácí tým si zaplatí rozhodčí a hostující tým případnou cestu na utkání.
Do 15. 10. 2013 zašlete na email: poradatel@futsalkolin.cz, termíny svých domácích zápasů viz. slepý rozpis utkání ve skupinách A, B (umístěný v horním menu). V emailu tedy uvedete: datum utkání, čas výkopu a halu, kde se utkání odehraje.
Po této základní části postoupí první tři týmy z každé skupiny do 1. ligy a zbývající týmy si zahrají 2. ligu. Zde se bude již hrát dvoukolově. Opět tedy bude vypsán slepý rozpis zápasů pro obě ligy. Po vypsání musíte reagovat rychle a haly objednat do několika dnů.
Vítěz 1. ligy má právo postupu do krajského futsalového přeboru. Poslední tým z 1. ligy sestoupí do 2. ligy. Předposlední tým z 1. ligy sehraje barážové utkání s týmem umístěným na druhém míste v 2. lize. Den tohoto utkání bude ještě přesně určen a bude hrazen z prostředků OKFu. Po utkání proběhne zároveň slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům lig a ostatních soutěží (nejlepší hráč, střelec a brankář). Věříme, že tento herní systém bude pro Vás zajímavý a přinese spoustu napínavých zápasů, protože i tým, který po základní části nepostoupí do 1. ligy, může v lize druhé bojovat o první dvě příčky a tedy o postup do 1. ligy pro příští sezónu. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x