Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - 20. 05. 2015 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2153x

Věšák Butabi – Benago Zruč n/S 3:12 (1:6)

Branky: Adamec, Nedbal, Kovařík – 6 Rodek, 4 Brahimi, Hochman, Kilián. Diváků: 40. Vešák Butabi: Dřízhal – Svoboda, Pechar, Hruška, Lib. Křelina, Luk. Křelina, Nedbal, Lev, Kovařík, Malý, Adamec. Benago Zruč n/S: Bezstarosti – Hochman, A. Simitči, Kilián, Lištván, Rodek, Dvořák, Brahimi Cílem zápasu bylo soupeře co nejvíce potrápit, ovšem hned od začátku bylo jednoznačně vidět, kdo bude tvořit hru. Hosté si zápas od úvodního hvizdu pohlídali,“ konstatoval Libor Křelina a pokračoval: „Nicméně pro nás to byl životní zápas, který jsme si náležitě užili,“ podotkl. „Přes dvanáct obdržených branek jsme podali dobrý výkon. Měli jsme několik vyložených příležitostí ke skórování, které jsme ale nevyužili,“ mrzelo Křelinu. „De facto nás porazili dva hráči – Rodek a Brahimi, kteří nastříleli deset branek,“ uvedl Libor Křelina a navázal: „Dostali jsme osm branek do prázdné, další pak z brejků po našich ztrátách.“ Přes prohru Libor Křelina futsalisty Vešáku Butabi chválil: „Našim hráčům nemůžu nic vytknout a skládám pomyslný klobouček. Dá se říct, že jsme podali výkon na hranici našich možností,“ řekl a zároveň ocenil přítomné obecenstvo: „Chtěli bychom poděkovat divákům za podporu. Myslím si, že si zápas užili, tak jako my,“ uzavřel Křelina. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x