Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Novinky na Webu - verze 0.8 - 15. 02. 2015 Vložil: Admin │ Zobrazeno: 2036x

V tomto článku se dočtete o novinkách na webu, kterými jsou statistiky týmů a hráčů, přihlášené týmy, žluté karty, baráž a pohár FAČR..

Statistiky týmů a hráčů - Nově přidané statistiky se nacházejí v sekci na pravé straně webu pod odkazem Seznam týmů -> vybrat příslušný tým -> Statistiky (týmu a hráčů). Jsou zde data i z předchozí sezony kromě skupinové části, kde nedocházelo k zadávání sestav(možná budou v budoucnosti doplněny, tak aby byl 4. a 5. ročník soutěže zcela kompletní). V minulých sezónách se zobrazují i hráči, kteří již v týmu např. aktuálně nejsou, ale v dané sezóně za něj hráli. V sekci soupiska se zobrazují aktuální hráči daného týmu a statistiky zde zobrazené jsou celkové za dosavadní dva ročníky soutěže, tedy góly, ŽK a ČK.

Přihlášené týmy - Jedná se o sekci s příslušným názvem na pravé straně webu, zde došlo k vymazání seznamu a je tedy připraven na příští sezonu. Tímto také žádáme týmy, které již budou vědět, že se zúčastní dalšího ročníku, ať se přihlásí formulářem na levé straně webu, tak aby pořadatelé mohli s předstihem plánovat další ročník.

Žluté karty - Ve statistikách u soutěží je nyní zobrazeno datum poslední obdržené žluté karty v případě že se jedná o třetí (šestou,...) kartu v sezoně. Díky tomu je možné rychleji najít příslušné rozhodnutí Dis. komise k příslušné kartě a kontrolovat pozastavení činnosti hráčů.

Baráž - Mezi odkazy 1. a 2. ligy byl přidán odkaz na baráž s již určeným datumem odehrání. Tento zápas je již v režimu tak jako ostatní v ligách, žádáme tedy vedoucí týmů, aby vyplnili i report po utkání.

Pohár FAČR - V této sekci jsou nově pod odkazem Rozlosování k prohlédnutí i výsledky soutěže.

-> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x