Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Registrace, FANS zone a Tipovačka - 20. 09. 2014 Vložil: Admin │ Zobrazeno: 2518x

Dnešním dnem došlo ke spuštění možnosti registrace uživatele pro všechny návštěvníky webu. V podrobnostech této aktuality se dozvíte jak se v případě zájmu registrovat a jaké výhody či možnosti tím získáte. Dále je zde uvedeno jak registrace souvisí se spuštěnou sekcí FANS zone a také s připravovanou Tipovačkou.

Registrace - Odkaz je umístěn v pravé části Webu pod přihlašovacím formulářem. Při registraci jsou povinné údaje Přihlašovací jméno (bude zobrazeno např. u komentářů pod zápasy), heslo a email (ten slouží pro ověření účtu - je tedy nutné zadat existující email, ke kterému vlastníte přístupové údaje). Do tohoto emailu Vám bude zaslán do 10 minut od registrace aktivační odkaz. Po úspěšném zaregistrování je tedy potřeba přejít do emailu a kliknout na aktivační odkaz, který Vás přesměruje na Web a současně aktivuje Váš účet. Poté se již můžete v pravé části Webu přihlásit zadáním Přihlašovacího jména a Vámi zvoleného hesla. Pokud vše proběhne v pořádku budete přihlášeni na Web.

Výhody registrace - Pokud máte zvolený oblíbený tým (možnost zvolit již při registraci nebo v odkaze Změna údajů, který je dostupný po přihlášení), bude se celý Web tzv. personalizovat k tomuto zvolenému týmu. To znamená, že tento tým bude zvýrazněn ve výpise zápasů, v tabulce a ve statistikách. Dále se Vám bude v pravé části Webu zobrazovat poslední zápas (zde je možnost kliknout rovnou na detail zápasu) a příští zápas Vámi zvoleného týmu. U těchto zápasu jsou samozřejmě viditelné i termíny a místo jejich konání. Tím, že si zvolíte oblíbený tým ho podpoříte v soutěži o nejvíce fanoušků na Webu. Aktuální počet fanoušků jednotlivých týmů je zobrazen pod novým odkazem FANS zone v pravé části Webu v přehledném grafu. Výzva pro fanoušky - Na tribunách mají zatím jasnou převahu fanoušci Mazáků z Přelouče, zde máte možnost je před začátkem sezony předběhnout zatím alespoň na Webu. V budoucnu bude pod odkazem FANS zone i průměrná návštěva diváků na domácích zápasech, rekordy návštěvnosti atd. Následně bude také určen bodovací systém za jednotlivé úspěchy týmů ve FANS zone a pro nejlepší týmy určí vedení OKFu zajímavé výhody.

Tipovačka - V průběhu října budou pokračovat práce na Tipovačce, která zatím není viditelná na Webu. Vše je směřováno, aby došlo k otestování v úvodu sezóny a následnému "ostrému spuštění". Tipovačky se budou moci účastnit pouze registrovaní uživatelé. V první fázi spuštění ostrého provozu bude možné tipovat na zápasy Okresní futsalové ligy - OFL (výhra, remíza a prohra) a později se budeme snažit přidat možnost tipovat přesné výsledky, a to nejen u zápasů OFL, ale i například Synot ligy, Ligy mistrů, Evropské ligy či zápasů reprezentací. Závěrem popisu funkčnosti Tipovačky Vás chci požádat o součinnost při neveřejném testovacím provozu v úvodu soutěže. Prosím tedy zájemce, a to dva vedoucí týmů a dva nové uživatele (fanoušci nebo hráči), kteří se zaregistrují, aby mě kontaktovali na email admin@futsalkolin.cz. Následně Vás kontaktuji s dalšími podrobnostmi.

Komentáře - Ve výpise zápasů jednotlivých soutěží byl přidán sloupec komentáře, kde je červeně označeno utkání, které neobsahuje komentáře a zeleně to, které je obsahuje a uveden je také jejich počet.

Závěrem chci apelovat na týmy, které chtějí hrát nadcházející sezonu, aby pomocí formuláře umístěného v levé části Webu přihlásili tým v co nejkratší době tak, aby vedení OKFu mohlo začít připravovat hrací systém. Toto platí jak pro nové týmy, tak pro týmy, které hrály minulou či jinou sezonu.

-> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x