Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Baráž - 03. 03. 2014 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2339x

Sokol Býchory - AC Tulipán Chvaletice 13:2 !!! Touto výhrou si hráči Býchor zajistili setrvání v 1.lize pro další ročník Okresní futsalové ligy.

Další konečné výsledky budou zveřejněny ve zvláštní připravované části!!! A ohlas vedoucího Býchor??? Od samotného začátku utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem. Rozdíl mezi první a druhou ligou byl patrný. Věděli jsme, že hosté nejsou kompletní, ovšem to jsme nebyli ani my. Absence jejich brankáře byla pro nás však přece jen mírnou výhodou. Sami jsme v sezóně několikrát ztratili body, když v bráně zaskakoval hráč z pole, a tak jsme toho chtěli v barážovém utkání využít. Přítomným divákům jsme zejména v první půli ukázali několik pohledných akcích. Poločas jsme vyhráli 7:1 a druhý poločas se tak dohrával už jen z povinnosti. Poslední poločas v sezóně jsme si chtěli užít, a tak jsme přidali další branky, ovšem nutno dodat, že spoustu šancí jsme ještě neproměnili. I hosté si nějaké šance dokázali vypracovat, ale za celý zápas proměnili pouze dvě příležitosti. Pokud přihlédnu v jakém složení jsme se k některým zápasům scházeli, tak je pro nás záchrana v lize úspěchem, ačkoliv jsme určitě chtěli být v tabulce výše. Konečné páté místo, ale v silné konkurenci musíme přijmout. Na závěr tohoto ročníku bych chtěl poděkovat především organizátorovi soutěže, rozhodčím, hráčům a fanouškům, kteří se zasloužili o zkvalitnění této soutěže. Doufám, že úroveň zápasů v příští sezóně bude minimálně stejná nebo lépe ještě vyšší než v tomto roce. Za TJ Sokol Býchory Jirkovský Zdeněk -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy