V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod
Tipování ukončeno

4.kolo - 26. 12. 2023 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 807x

Ve 4.kole Okresní ligy futsalu se utkali dva kolínští zástupci, kdy Libodřice, které ještě nemají na svém kontě žádný bod se pokusily zabrat proti béčku SKP. To se jim však nepodařilo. Kolínští se ujali velmi brzy vedení a byli lepším týmem. Drželi míč a vytvářeli si šance a především herní tlak. V závěru poločasu ještě dokonce svůj náskok navýšili. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, Libodřice si vytvořily řadu gólových šancí, ale buď nemířily přesně nebo je vychytal kolínský Jeřábek. V závěru SKP ještě přidalo dvě branky a svoje vítězství si pohlídalo. Libodřice - SKP Kolín B 0:4.

Ve druhém zápase této soutěže si NPC Kutná Hora veze všechny body z utkání na horké palubovce Chvaletic, kdy po prohraném prvním poločase dokázalo využít zaváhání domácího celku. Kdy během tří minut třemi góly v řadě zvrátili výsledek utkání na svou stranu a vyhrálo 6:3 -> Zpět na Úvod