Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 2 6
2 SKP Kolín "B" 2 6
3 N.P.C. Kutná Hora 1 0
4 Baník Chvaletice 2 0
5 FK Libodřice 1 0
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Vítěz je Startip Řečany - 18. 02. 2023 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 312x

V letošním krátkém ročníku se stal vítězem suverénním způsobem tým Startip Řečany - GRATULACE.

Během celého ročníku nepoznal porážku. Bohužel soutěž byla ukončena kontumací, kdy ani napodruhé se kolínští nesešli pro odvetné utkání s Baníkem. Vzhledem k této skutečnosti se srovnaly body mezi těmito týmy a také vzájemné skóre vzájemných zápasů, proto bude pro konečné pořadí rozhodovat celkové skóre ze všech zápasů soutěže. A protože se neuskutečňuje žádné další exhibiční utkání, ani turnaj budou výsledky přeposlány vedoucím týmům. Soutěže jednotlivců v rámci nejlepších střelců vyhrál Motrunich z SKP B, tabulku nejlepších hráčů vyhrál Biško z Krampolu. Všem ještě jednou gratulujeme a předání cen budeme řešit s vedoucími.....užívejte futsalové volno a snad další ročník bude více početnější a pestřejší. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 1 2x
2 Skrivanek72 0 2x