Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Fandi svému týmu - 17. 02. 2014 Vložil: Admin │ Zobrazeno: 2670x

Došlo ke spuštění nové funkce na Webu "Fandi svému týmu". Tato funkce je součástí již brzy spouštěných zásadnějších novinek, kterými jsou "Registrace" a "Komentáře k zápasům". V detailu článku je vysvětleno jak fandit na webu svému oblíbenému týmu a také je zde popsán harmonogram spuštění nových funkcí.

Funkce "Fandi svému týmu" bude u jednotlivých týmů zobrazovat počet jejich fanoušků, např. v detailu zápasu u názvu týmu. V budoucnu bude i tabulka porovnávající počty fanoušků atd. Již registrovaní uživatelé (vedoucí týmů, vedení OKFu) se mohou zapojit, tak že kliknou po přihlášení na Web na odkaz "Změna údajů". Zde si mohou vybrat oblíbený tým. Je zde samozřejmě možnost změnit další údaje. Vedoucí týmů a vedení OKFu mohou však měnit jen telefonní a email. kontakt.

Protože plánované novinky zasahují radikálně do celého webu, přistoupili jsme k jejich za prvé postupnému spuštění a za druhé ke spuštění až v závěru ligy, aby jejich použití nebylo v tak velké míře a zůstal prostor na opravu možných chyb.

Další novinka budou "Komentáře k zápasům", ta pokud vše proběhne bez komplikací bude spuštěna ve středu 19. 2. ve večerních hodinách. Tuto funkcionalitu budou následně moci vyzkoušet vedoucí týmů, protože bude přístupná jen registrovaným uživatelům na Webu.

V pátek 21. 2. by mělo dojít ke spuštění samotné "Registrace" pro nové uživatele. Ti si budou moci vybrat oblíbený tým hned při registraci a následně mohou přispívat do komentářů k zápasům. Tímto chci poprosit vedoucí týmů, aby v případě zjištění chyb v nových funkcích napsali na email Admina. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x