Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

9.kolo - 07. 02. 2022 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 704x

Předposlední kolo je za námi a rozhodující výsledky pro utvoření závěrečných skupin do turnaje nejsou stále známy. Což pro napínavost jednotlivých soutěží je určitě zajímavé a právě to dělá sport sportem.

Ve skupině A, si v pohodě Baník pohlídal vítězství s Wolves a je prvním postupujícím do závěrečného turnaje. O druhém postupujícím ze skupiny se mohlo rozhodnout v duelu Juniors a SKP Kolín B. Zápas skončil nakonec asi spravedlivě a týmy se rozešly smírně, ale právě situace postupu se nevyřešila. To ve skupině B je vyřešeno, známe oba postupující Libodřice a Baník B, který tak svým vítězstvím nad torzem City Kolín si ujistil první pozici ve skupině. Startip Řečany si však poměrně dost zkomplikovali situace, kdy nezvládli duel s Krampolem a vše se tedy vyřeší až v posledních zápasech. Takže jak to bude. Startim musí vyhrát a musí vyhrát vysoko, aby mohl pomýšlet na postup. Vyhrát musí také SKP Kolín B. A Juniors? Ti musí čekat na oba zápasy. Už to není v jejich režii. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x