V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - Mazáci v poháru končí!!! - 09. 02. 2014 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2787x

FC Mazáci Přelouč - FC Inferno Ml.Boleslav 3:3 (1:1) na PK 4:5, postupuje do 1.kola hostující tým FC Inferno. Komentář vedoucího týmu V. Rokyty:

K pohárovému utkání s Infernem Mladá Boleslav jsme nastoupili natěšení a proti kvalitnímu soupeři jsme si chtěli hlavně pořádně zahrát. To se nám víceméně podařilo. Ujali jsme se vedení brankou Vaška Vančury, ale hosté na to bleskově reagovali vyrovnávacím gólem. Po přestávce Mladoboleslavští navíc dvěma dalšími brankami otočili stav na 3:1. Nám se podařilo snížit z desítky Zárubou, který ale další svůj pokus namířil jen do břevna. Tři minuty před koncem jsme po střele Rokyty vyrovnali a šlo se na penalty. V dramatickém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Za nás proměnili V. Vančura, Rokyta a Smolík. Svoje pokusy neproměnili Březina a Záruba, zatímco hosté se mýlili pouze jednou a zajistili si tak postup do další fáze soutěže. Inferno bylo po technické stránce vyspělejší než naše mužstvo, ale utkání bylo takřka vyrovnané a zejména ve druhé půli také hodně dramatické. Pohárová mise tím pro nás tedy končí a naše zraky se už upírají k příštímu víkendu, kdy se bude rozhodovat o našem konečném umístění v 1. lize OFL. Sestava FC Mazáci: Záruba - Hajn, Rokyta, Březina, Machač - Novák, V. Vančura, Suchánek, Jedlička - Machačný, Smolík, Jirka, Kmošek, M. Vančura -> Zpět na Úvod - Starší články