Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

11.kolo - 11. 02. 2020 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1211x

Už se nám to schyluje do závěru a osobně jsem na vývoj zvědav, protože i nyní padly překvapení, která lehce napovídají o dalším vývoji obou soutěží. Ambiciózní Juniors již ztratil čtvrté utkání v řadě. Tentokrát přenechal všechny body dokonce nekompletnímu Krampolu.

Poločas ještě stačil držet krok, ale zkušenější tým hostů veze všechny body. V záchraně v soutěži to bude mít ale strašně těžké. Už proto, že Startip v Kolíně Borkám udělil lekci zkušenosti a od prvních minut šel za vítězstvím. Domácím chyběla opora Rosendorf, který se letos díky zranění už do soutěže asi nevrátí. Tím tak soutěž nabírá na ještě větší vyrovnanosti. V popředí si NPC v plné síle doma poradilo, naopak bez svých opor s Baníkem. Jasné vítězství, tak nahrává NPC, mají lepší skóre ze vzájemných utkání. Ale ještě není konec!!! Ve 2.lize se dvakrát představilo Bailando, ale výkonnostně se hledá a tak rozdalo skoro 30 gólů. Wolwes také sehrálo dva zápasy a nejprve s nekompletním týmem SKP, ale remízu zachraňovalo v poslední minutě. Velim si pohrála na velkém hřišti s béčkem NPC a využila svých opor k vysoké výhře. Zde bude také probíhat velký boj o druhou pozici, která v tomto případě bude postupová. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x