Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

11.kolo - 11. 02. 2020 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 867x

Už se nám to schyluje do závěru a osobně jsem na vývoj zvědav, protože i nyní padly překvapení, která lehce napovídají o dalším vývoji obou soutěží. Ambiciózní Juniors již ztratil čtvrté utkání v řadě. Tentokrát přenechal všechny body dokonce nekompletnímu Krampolu.

Poločas ještě stačil držet krok, ale zkušenější tým hostů veze všechny body. V záchraně v soutěži to bude mít ale strašně těžké. Už proto, že Startip v Kolíně Borkám udělil lekci zkušenosti a od prvních minut šel za vítězstvím. Domácím chyběla opora Rosendorf, který se letos díky zranění už do soutěže asi nevrátí. Tím tak soutěž nabírá na ještě větší vyrovnanosti. V popředí si NPC v plné síle doma poradilo, naopak bez svých opor s Baníkem. Jasné vítězství, tak nahrává NPC, mají lepší skóre ze vzájemných utkání. Ale ještě není konec!!! Ve 2.lize se dvakrát představilo Bailando, ale výkonnostně se hledá a tak rozdalo skoro 30 gólů. Wolwes také sehrálo dva zápasy a nejprve s nekompletním týmem SKP, ale remízu zachraňovalo v poslední minutě. Velim si pohrála na velkém hřišti s béčkem NPC a využila svých opor k vysoké výhře. Zde bude také probíhat velký boj o druhou pozici, která v tomto případě bude postupová. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy