Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

7.kolo - 13. 01. 2020 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1294x

Letošní první kolo nám přineslo hned několik překvapeních. Nejdříve se ale vraťme k dohrávce 1.kola, která se odehrála po vánocích, kdy Krampol přehrál mladý tým Borek a urval tak první vítězství.Zápas byl v patronaci bratří Kesnerů, kteří dali dohromady sedm branek. Pak ještě Krampol hrál předehrávku s Věšákem, ale tam u již nevyšla. Po vyhraném prvním poločase, došly síly a překvapení se nekonalo.

V dalším zápase opět Krampol na domácí palubovce těsně podlehl kompletnímu Startipu, který tak má druhou výhru v řade a snad se konečně rozjede a ještě zamíchá vyrovnanou tabulkou. Juniors celkem překvapivě a vysoko přejel Věšák, který neměl úplně špatnou sestavu a z posledních třech zápasech bral jen 3 body. Baník si doma v bojovném utkání pohlídal všechny body s Libodřicemi a výhrou se vyhoupl do čela tabulky. V posledním utkání kola se NPC smírně rozešlo s Borky, stejně tak jako jejich béčko ve druhé lize si rozdělilo body s Velimí a to dokonce i stejným skórem. Ještě před tímto zápasem se ale také hrála dohrávka z 1.kola, kdy zatím nevýrazné Bailando překvapivě porazilo domácí NPC B. Hosté z Cerhenice o zisku prvních bodů rozhodli již v prvním poločasu. V posledním zápase kola si béčko Baníku jasně poradilo s béčkem SKP, kdy pozornou obranou a jednoduchou hrou směrem dopředu nepřipustilo ztrátu prvního místa. Nepochopitelně se ale za stavu 9:4 nechal vyloučit domácí hráč a další dohra se konala v kabině, kdy domácí kapitán nesmyslně verbálně napadl jednoho z rozhodčích, když měl podepsat zápis o utkání. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x