Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

7.kolo - 26. 12. 2019 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1262x

Již máme vánoční svátky a pro mnohé odpočinek, ale 27.12.musí odehrát Krampol své odložené utkání s týmem Borek. Krampol od začátku sezóny bojuje nejen se svými soupeři, ale především s neúčastní vlastních hráčů na zápasech- Jinak tomu nebylo ani nyní. Doma s Baníkem sestava bez možnosti střídání držela s hosty krok jen první poločas. Ve druhé části to bylo otázka času jak skóre naroste.

První svou výhru urvali v pěkném zápase hráči domácího Startipu, vítězství jim ulehčila nepřítomnost gólmana v řadách Věšáku. Libodřice na domácí palubovce ve velmi bojovném zápase přehráli NPC a především dvojice Sova - Pánek byla vidět. Další vyrovnaný duel byl vidět v kolínské hale, kde mladý tým Borek přivítal další mladíky z Přelouče. Ti neudrželi brankový náskok a nakonec si odvezli pouze bodík, který ale byl asi nakonec přeci jen zasloužený. Šance měly obě strany. To ve druhé lize, nebylo tolik vyrovnaných zápasů. Naopak byly zde vidět neskutečné přestřelky. Garda SKP přejela NPC, kdy oba týmy byly posíleny o tři hráče svých A-mužstev. Kvalita na domácím celku byla ale vyšší. SKP mělo ve svých řadách Slezáka a ten především ve druhém poločase ukázal své přednosti. Velim v naprosto bláznivé hře přestřílela v derby Cerhenice. Padlo zde neuvěřitelných 29 gólů!!! Další jasná záležitost se odehrála u suverénního Baníku, který jde za obhajobou v soutěži. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x