Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Poslední kolo - DOHRÁNO - 04. 03. 2019 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1728x

Poslední kolo, především v 1.lize mělo veliké rozuzlení. Nejprve se musely vyřešit dohrávky z předcházejících kol. Real po vyhraném poločase nakonec nestačil na zkušenější Krampol. Ten svou výhrou otevřel možnost se nakonec posunout až na třetí pozici v tabulce, nakonec v posledním zápase ale nestačil na Věšák, který zabral, zachránil se a naopak Krampol se možná podívá do 2.ligy.

V další dohrávce právě Věšák utrpěl prohru na Baníku, který se tak dotáhl na rozdíl jednoho bodu za Startip. Věšák následně musel vyhrát nad Krampolem, to se mu podařilo a končí až na pátém místě. Baník si svou výbornou sezónu užil v posledním zápase, ale na kompaktní Startip již nestačil. Ten tak vzájemném souboji o celkové prvenství nedal domácím šanci a jasnou výhrou ukončil velmi úspěšnou sezónu. Blahopřejeme! Libodřice, jako nováček určitě sezónu hodnotí také kladně, přes mnohá vyloučení si na čtvrtém místě po vydřené výhře nad Real vychutná svou pozici. Real vedl v poločase o pět branek, ale nedokázal stav udržet a ve strhujícím závěru Libodřičtí otočili výsledek. Druhá liga řešila jen pozici třetího místa a místo poslední, které nakonec v posledním zápase sezóny zůstalo NPC B. To odehrálo velmi dobrou partii proti SKP, ale nakonec přeci jen prohrálo. Jejich výkon ale vůbec neodpovídal postavení v tabulce. Juniors vědomi si své jasné druhé pozice a postupu do 1.ligy, kdy Baník B byl předčasný ale nepostupující vítěz, si doma neporadilo s Nučicemi. Ti tak slaví třetí pozici. Real B si poradil s nováčkem Wolves, ale ten na svého soupeře nestačil a může do příští sezóny potrénovat pro lepší umístění. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x