Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

12.kolo - 18. 02. 2019 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1573x

V tomto víkendu se odehrálo již 12.kolo naší Okresní futsalové ligy. Po 14-ti denní informační pauze a doplnění chybějících statistik přicházíme opět s krátkými reporty.

Baník na domácí palubovce dokázal získat plné body proti houžavnatému celku z NPC. Ti dokázali vždy dotáhnout na remízové skóre, ale domácí mají střelce Fejla, který tři minuty před koncem hrací doby rozhodl o vítězství svého klubu. To naopak nedokázali hráči Věšáku, kteří podcenili svého soupeře z Realu. Suverénní nástup do utkání však brzy zmizel a Real díky laxní hře favorita získal z minima maximum. V posledním zápase první ligy Krampol překvapivě, ale zaslouženě ve stížené situaci, bez možnosti střídání hráčů urval výhru nad suverénním Startipem. Všichni hráči Krampolu odehráli svůj zápas na hranici svých možností a kolektivním výkonem překvapili velkého favorita. Ve druhé lize jsme zaznamenali kontumaci, kdy béčko NPC nebylo schopno poskládat své hráče a Real měl tak usnadněné tři body, které potřeboval do tabulky. O třetí místo bojující SKP a Nučice si rozdělili body po remíze tři tři. SKP dotahovalo úspěšně zahranou power-play. Nejdramatičtější utkání kola bylo ale k vidění v Přelouči, kde Juniors zvládli utkání velmi dobré úrovně s vedoucím celkem tabulky. Hosté, ale měli v závěru možnost skóre vyrovnat, bohužel neproměnili pokutový kop a tak Juniors si výhrou zajistil druhé místo v této soutěži. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x