Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

7.kolo - 15. 01. 2019 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1249x

Tímto kolem skončila první "podzimní" část naší soutěže. První ligu vede suverénní Startip, který nepoznal hořkost porážky a to ani v derby s Baníkem, kterému tak možná překvapivě patří druhá příčka. Další derby a to v Kolíně mezi FCVB a Krampolem nepoznalo vítěze. Kramplo se sice krčí v sestupových vodách, ale jeho výkony a předvedená hra tomuto umístění určitě neodpovídá.

Nováček z Libodřic statečně bojuje o každý bod v soutěži a s nově poskládaným týmem Realu urval výhru, o které v podstatě rozhodl v první části utkání. Real se zatím sehrává, ale uvidíme jak si bude vést v další části. Jeho béčko, kde hraje řada dobrých fotbalistů si poradilo s nováčkem Wolves, který krutě platí svou nováčkovskou daň, ale sympatickými výkony se začíná hodně zvedat. Zkušené SKP na domácí palubovce nezvládlo souboj s posílenou NPC B. To využilo ve svých řadách účast Piskače, který kolínským třemi góly v řade "zlomil vaz". V posledním kole nebyla nouze ani na červené karty. Nučice v dramatickém souboji s mladým Juniorsem udrželi poločasovou výhru a nepřepustili domácí prohru. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy