Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Dokončení statistik a systém do budoucna - 16. 12. 2013 Vložil: Admin │ Zobrazeno: 2446x

O tomto víkendu došlo k doplnění všech údajů (střelci, karty, nejlepší hráči, diváci) do statistik základní části ligy. Také v sekci statistik jednotlivých soutěží došlo k přidání tabulek Fair-play u týmů a u hráčů byl přidán výpis nejlepších hráčů utkání a držitelů karet. V detailu tohoto článku najdete popis funkčnosti statistiky karet a vyjádření vedení OKFu k systému statistik do budoucna.

U výpisu žlutých karet je doplněna ikona "semaforu", kde barva koresponduje s počtem karet daného hráče. Tzn. zelená = 1karta, žlutá = 2karty, červená = 3karty a následný STOP hráče v dalším utkání. Počty karet nad 3 opět korespondují s barvami tak, aby červená barva semaforu byla zobrazena při 6té kartě a každých dalších třech kartách. U červených karet se zobrazuje automaticky červená barva semaforu. V budoucnu zde přibude text s informací, kdy byla poslední ze započítaných karet udělena.

O tomto víkendu také OKFu projednalo systém vyhodnocování statistik. A to s tímto výsledkem: Statistiky všech údajů jsou započítávány a tudíž hodnoceny jen v rámci konkrétní soutěže. Tzn. Pokud některý s hráčů obdržel již dvě žluté karty ve skupinách A nebo B, nepočítají se mu do statistik 1. nebo 2. ligy. Totéž platí u střelců. K tomuto rozhodnutí vedení OKFu přistoupilo z toho důvodu, že příští sezona se již bude hrát jako 1. a 2. liga (systémem každý s každým - doma a venku) a nebude již existovat žádná základní část. Právě proto by nebylo spravedlivé počítat karty a střelce dohromady v jednom ročníku už jen z toho důvodu, že např. tým, který hrál skupinu A a sestoupil do 2. ligy bude oproti týmu, který hrál skupinu B a postoupil do 1. ligy, hrát o 3 zápasy celkově méně.

V případě nových funkcích ve statistikách budete informováni v levém sloupci webu v sekci novinky na webu. Jako hlavní aktualita se budou již zobrazovat jen zásadnější nové funkce webu. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x