Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

6.kolo - 17. 12. 2018 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1365x

Toto kolo přineslo několik překvapeních. Nejprve si Krampol v první lize pohrál s Realem. Jen díky dobrému výkonu brankáře Realu nebyl gólový účet ještě vyšší. Krampol si vylepšil nejen náladu, ale také skóre. Bylo znát, že hráči hrají v této sestavě několik sezón a vědí o sobě.

V dalších duelu ligy došlo k velkému překvapení, kdy domácí Věšák nestačil na houževnatý a bojující tým z Kutné Hory, který si v dramatickém zápasu odváží z Kolína velmi cenné tři body. Libodřice nestačili na suverénní Startip. Ten ukázal domácímu celku jak se hraje futsal a vlastně o svém vítězství rozhodl již v první části zápasu. Ve druhé lize se dvakrát červenalo a to v souboji béček Baníku a NPC. Baník je suverénní a nepoznal hořkost porážky, ale v současné době má 4 hráče v trestu. V tomto zápase si nechal nesmyslně vyloučit hned dva hráče a to když vedl šest nula. Obě vyloučení byly za nesportovní chování. SKP ztratilo své body v duelu s Realem, kde byl znát výkonnostní rozdíl u hráčů Puka a Ramšáka, kteří svým výkonem přispěli k výhře svého mužstva. První svou výhru v letošním ročníku zaznamenal nováček Wolves, který si poradil s nekompletním týmem z Nučic. Ten přijel pouze s jedním hráčem na střídání a fyzicky na svého hostitele nestačil. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy