Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2023 - 2024)
# Tým Z B
1 Tučňáci Vrdy 8 24
2 SKP Kolín "B" 8 15
3 N.P.C. Kutná Hora 8 8
4 FK Libodřice 8 7
5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

2.kolo - 28. 11. 2017 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1898x

Druhé kolo za námi a spousty překvapivých výsledků a to především v 1.lize. Krampol přejel v kolínském derby favorita FCVB, kdy ústřední postavou vítěze byl Ondřej Kesner, který svou aktivitou pomohl ke střelení několika gólů a také hattrick Hoška pomohl k tomuto překvapivému, ale zaslouženému vítězství.

Další dvě utkání skončily pro sázkaře nečekanými remízami. Nejprve loňský vítěz Borky na domácí palubovce byl rád, že ustál alespoň jeden bod se zlepšující se Kutnou Horou a v druhém souboji si Mazáci nevěděli rady s organizovanou hrou hostujícího Baníku. V dramatickém závěru je od prohry zachránil kanonýr Janecký. 2.liga naopak potvrdila výkonnost některých týmů. SKP si poradilo s Herem, které určitě předvedlo sympatický výkon, ale SKP bylo posíleno o áčkového Slezáka, který v podstatě hattrickem sám rozhodl o výsledku. Nučice pokračují v kanonádě a tentokrát si zastřílel Šulc, autor šesti branek, který pokořil béčko NPC. V posledním utkání kola Libodřice na domácí palubovce sehráli vyrovnané utkání s béčkem Baníku, ale tentokrát byli v lepší sestavě než minule a především Sova pomohl svým hráčům ke třem bodům. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
14. ročník (2023 - 2024)
# Tipér B T
1 Štístko 10 16x
2 Skrivanek72 3 7x
3 lukashostinsky 2 2x