Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

5.kolo - 13. 12. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1584x

V 5. kole jsme měli bohužel jedno nesehrané utkání, kdy v zápase Baník - Mazáci nešel elektrický proud a tím pádem rozhodčí pro nezpůsobilé světelné podmínky zápas nechal správně odložit.

Náhradní termín byl domluven ihned na místě. Nováček z Nučic přivítal na palubovce v Sázavě jednoho z favoritů FCVB, ale ani v tomto utkání na body nedosáhl. Věšák dominoval ve všech směrech a především hostující Libor Křelina si šesti góly vylepšil vlastní gólovou statistiku. V předehrávce kluci z Nučic ještě večer odehráli utkání s Krampolem, který dokázal ve velmi vyrovnaném mači dosáhnout na první 3 body. Nučice, tak na své body stále čekají a zatím tvrdě platí za svou futsalovou nezkušenost. Startip měl snahu překvapit a zastavit suverénní Borky, ale přestože musel nastoupit bez svého brankáře a velké opory Moravce, tak byl velmi zdatným soupeřem pro hostující tým. Ten nakonec dokázal dojít k dalšímu vítězství a je jediným týmem, který nezažil hořkost porážky. Ve druhé lize se Hero marně snažilo přehrát hostující béčko Borek. Bohužel prohospodařilo první poločas a hosté si již výhru ve druhé části pohlídali. Kouřim dostalo nadílku od SKP, které přestože nebylo kompletní si parádně zastřílelo a odevzdanému soupeři nadělilo 9 banánů. 17-letý Adam Vyhnánek se trefil dokonce čtyři krát. Dosavadní lídr Play or Die překvapivě v celkem kompletní sestavě podlehl a to rozdílem dvou tříd Libodřicům, kteří Play vymazali z palubovky a to již v prvním poločase. V utání se blýskl 16-letý Pánek a hattrickem přispěl k dvouciferné výhře. -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy