V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Mazáci končí - 25. 05. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2204x

FC Mazáci Přelouč - FC Benago Zruč nad Sázavou 4:10 (4:6) Branky: 1., 12. a 22. Janecký, 19. Sůra - 2. a 30. Neto, 6., 20. a 47. Hochman, 8. a 16. Andre, 10. Stýblo, 27. Diego, 37. vlastní (Janecký) Sestava FC Mazáci: Novák - V. Vančura, Šimon, Janecký, Sůra - Rokyta, Hajn, Machačný, Jedlička - Smolík, Cápay, Pokorný, Jirka, Šanda

Čtvrtfinále Středočeského Poháru FAČR bylo po všech stránkách velmi povedené. Hosté přijeli do Přelouče v nejsilnější možné sestavě, scházel pouze španělský mistr světa Marcelo. I proti hvězdami nabité sestavě Benaga jsme ale dokázali hrát vyrovnaně a v některých fázích i soupeře zatlačit. Dokonce jsme jako první vstřelili gól, když skóre otevřel už po dvaceti sekundách náš kanonýr Janecký. Hosté sice za necelou minutu vyrovnali, ale úvodní branka nám ukázala, že se nemáme čeho bát a že i proti tak kvalitnímu soupeři můžeme hrát otevřeně. Zejména v prvním poločase jsme proto Benago pořádně proháněli, o čemž svědčí i poločasové skóre 4:6. A nutno dodat, že o přestávce klidně mohlo být i vyrovnáno, neboť naše mužstvo své další vyložené šance neproměnilo. V druhém poločase pak hosté více kombinovali, drželi míč na svých kopačkách a zamkli nás na vlastní polovině. Hodně jim v tom pomohl i brazilský brankář Cristiano Cardoso, se kterým Benago hrálo prakticky v pěti lidech v poli a chvílemi nám vůbec nepůjčovalo míč. K soupeřově bráně jsme se tak dostávali už jen sporadicky. I tak jsme ale celý zápas bojovali ze všech sil, hrálo uvolněně a užívali si, že si proti takovým hráčům můžeme zahrát. Naše mužstvo musím pochválit, neboť všichni nechali na palubovce opravdu všechno. To platí i pro gólmana Nováka, který obvykle nastupuje v útoku, ale v zápase dobře zaskočil za Zárubu pracujícího toho času v zahraničí. Za předvedenou hru ani za konečný výsledek 4:10 se tedy rozhodně nemusíme stydět. To bylo ostatně i vidět na konci zápasu, kdy oběma týmům tleskala zaplněná hala vestoje. Zápas si zkrátka všichni v hale užili. Uvedl vedoucí týmu Vašek Rokyta -> Zpět na Úvod - Starší články