Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
Nadstavba A (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice 3 7
2 SKP Kolín "B" 3 4
3 FK Libodřice 3 3
4 Startip Řečany n/L 3 1
Nadstavba B (2021 - 2022)
# Tým Z B
1 N.P.C. Kutná Hora 3 5
2 Kolín City Chiefs 3 4
3 Wolves Přelouč FC 3 4
4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - Borky i FCVB postupují!!! - 22. 03. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1865x

V dalších kolech poháru FA ČR ve futsale se našim Okresním zástupcům dařilo a jak Borky, tak FCVB svá utkání jednoznačně vyhráli.Inferno MB - FCVB 1:7 a Borky liga Kolín - Hearts of Bělá p. Bezdězem 10:4. A jak to vedoucí okomentovali?

Do zápasu jsme vstoupili s přirozeným respektem k soupeři. V první půli kluci nevypustili vůbec nic, soupeře přehrávali a poločasové skóre došlo do stavu 5:1. Druhý poločas byl s vědomím vysokého vedení "vlažnější", ale podařilo se nám během tří minut třikrát skórovat a bylo hotovo. Zápas jsme měli pod kontrolou a když se podařilo soupeři snížit, vždy jsme dokázali rychle odpovědět. Soupeři náleží poklona za to, že nic nevypustili a bojovali až do konce.Náš tým se teď těší na druholigový ISŠ Příbram. Shrnul Jirka Gač Zápas jsme od začátku kontrolovali a hráli ze zajištěné obrany. To se vyplatilo a v poločase jsme vedli 0:4. Ze začátku druhé půle jsme dali dvě rychlé branky a odskočili na 0:6. Domácí hráli posledních 10minut power play ale díky našemu dobrému bránění si nevytvořili žádnou šanci. V závěru jsme inkasovali z přísně nařízené PK. Myslím, že celý zápas jsme drželi pevně v rukách s výjimkou dvou velkých šancí domácích. V zápase jsme nastřelili ještě 4 tyče. Konečný výsledek 1:7. Možná malá kuriozita je 6 obdržených žlutých karet za protesty při posouzení některých situaci, kdy rozhodčí tlačil domácí co jen šlo. Bylo to až úsměvné, dodal Libor Křelina -> Zpět na Úvod - Starší články
Přihlášení
TipLiga
11. ročník (2020 - 2021)
# Tipér B T
Neexistují žádné tipy