4 TJ Sokol Krampol Kolín 3 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 4x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 637x)
Sestava - Domácí (Kolín City Chiefs)
Cimpl Marek, Vraný David, Thurich Tomáš, Myška Pavel, Šebek Tomáš, Strejcius Petr, Kotva Filip, Chvojka David, Havrilko Jakub, Hanuš Jiří
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Batelka Pavel, Sova Pavel, Hovorka Marek, Dittrich Václav, Košík Josef, Lanc Lukáš, Kovařík Jakub, Matějka Michal, Matějka Jakub
Report k utkání (Kolín City Chiefs) - Marek Cimpl / 06.12.2021
Máme sice v našich řadách několik zkušených futsalistů, ale také dost nováčků a hlavně se jako tým se stále sžíváme a sehráváme. Soupeř byl zkušený, hrají spolu dlouhodobě a na hřišti se to potvrdilo. V první půli jsme si i my dokázali vypracovat několik příležitostí, ale chyběl nám klid v zakončení a trocha toho pověstného štěstí, abychom se Libodřicím vyrovnali, ty naopak prokázaly svou kvalitu a výsledkem byl, možná až trochu krutý, rozdíl 5 branek. Druhá půle už nabídla vyrovnanější obrázek a po několika povedených akcích, které snesly měřítko kvality, jsme ji vyhrály 3:2, což sice jen korigovalo konečnou porážku, ale stavět se na tom dá. Poučíme se z chyb, zlepšíme to, co nám vycházelo a v neděli zkusíme urvat první body v nové kolínské haly proti Krampolu. Libodřicím děkujeme za férové utkání a přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů. Za Kolín City Chiefs Marek Cimpl
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 16.12.2021
Do druhého utkání jsme byli nuceni nastoupit v pozměněné sestavě. Za absentujícího Kopeckého musel v bráně zaskočit Batelka, pro kterého to bylo zároveň první futsalové utkání. Karty do zápasu nepustily Pohanku, Škopka pro změnu zraněné tříslo. Naopak návrat do sestavy hlásil Pavel Sova, který opět sehrál klíčovou roli. První poločas byl jednoznačně pod naši taktovkou. Dařilo se nám proměňovat své šance a výsledek 6:1 v náš prospěch hovořil jasně. Nutno dodat, že domácí si vypracovali také řasu šancí, které ale pochytal Batelka. Výkon ve druhém poločase už nebyl tak přesvědčivý, jako v tom prvním. Přiliž jsme se spokojili výsledkem a moc se nám nechtělo běhat. Domácí pouze kosmeticky upravili skóre, ale určitě by se nám takový výpadek mohl v dalších zápasech vymstít.