V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod
Tipování ukončeno

11.kolo - 14. 02. 2018 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1600x

V předehrávce 11.kola prohrálo NPC velmi slibně odehrané s Krampolem a ani tentokrát na plné body nedosáhlo. Poločasové vedení o tři branky neudrželo a tak se zdá, že ligová příslušnost pro tento celek bude minulostí.

Baník v domácím prostředí bojoval, ale na zkušený tým FCVB přeci jen nestačil. Ještě v poločase vzdoroval, ale pak byla znát, že tým byl doplněn hráči béčka. Řečany v domácím prostředí potvrdili roli favorita a v plné sestavě přehráli Borky, které nejsou letos tak suverénní. Každopádně boj o letošního mistra bude ještě zajímavý. Stejně zajímavé boje budou i ve druhé lize, kde hned pět týmů chce prvenství. Juniors doma narazili na Libodřice, které zde prodali již svou zkušenost, přestože mají také mladý tým. Skvělý ale je, že oba týmy nastoupily v plných sestavách a na zápas bylo připraveno 25 hráčů.Což je o 10 hráčů více než bylo v utkání Nučice s SKP. Zde přestože Nučice měli jen jednoho hráče na střídání se hrálo ve vysokém tempu a oslabený tým vedl dokonce 2:0. Hero nestačilo na posílený Baník, který se svou výhrou usadil pevně ve vedení soutěže. -> Zpět na Úvod