V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - 29. 01. 2018 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2008x

Juniors Přelouč a TJ Nučice postupují!!! Oba týmy dokázaly v předkole Poháru FAČR své soupeře porazit a postoupit do dalších zápasů.

A co napsali zástupci našich týmů: Juniors Přelouč FC 5-4 Hattrick Mladá Boleslav. Sestava: Václavek (B) - Munzar, Rajnet, Brunclík, Bukovič, Chaloupský, Kmoníček (K), Kasal, Forman. Střelci našich gólů: Rajnet, Bukovič 2x, Chaloupský, Forman Diváků: 70 O zápase: Do zápasu jsme vstoupili na naše poměry pouze ve 2 čtyrkách, jelikož nám chybělo hned 5 hráčů. Řekl bych, že se to odrazilo lehce na začátku prvního poločasu, který byl vyrovnaný z obou stran. Naši největší šanci měl 2x Chaloupský z přímého kopu, ale vychytal ho brankář hostí. V 15. minutě po individuální akci Chaloupského, který následně přihrával Rajnetovi, který prostřelil na 1:0. Bohužel o 3 minuty později se trefil hráč hostí po akci 3 na 1. Bláznivý pasáž pokračovala dál, jelikož hned v 7 minutě nám dal vedení Chaloupský 2:1. O 30 sekund později opět soupeř skóroval a bylo to 2:2 po poločase. Do druhého jsme vstoupili o hodně lépe, soupeře jsme přehrávali snad ve všech futsalových dovednostech. Ve 30. Minutě zvyšoval na 3:2 Bukovič střelou do šibenice. Ve 37.minutě dával gól Forman do prázdné brány, když mu balon předložil Chaloupský. Na 5:2 dával Bukovič po stejně hezké přihrávce od Formana. 4 minuty do konce si Mladá Boleslav vzala time-out a začali se dít věci. Nejdříve náš věk fauloval v pokutovém území a byla nařízená penalta. Kterou hosté proměnili - 5:3. A když jsem si 3 minuty do konce vybral i já slabší chvilku, tak soupeř hlavičkou dával na 5:4. Naštěstí to bylo vše, a tak jsme postoupili (zaslouženě) do dalšího kola, kde nás čeká Běla pod Bezdězem. video ze zápasu zde: https://youtu.be/sSgdAI3dTL4. FK Borussia Hrdlív - TJ Nučice 0:9 (0:4) Sestava: Rybák - Vedral, Kočí, Souček, Hervert - Pačes, Kubalík, Chromý, Macháček Goly: 3x Macháček, 2x Kubalík, Kočí, Chromý, Pačes, Vedral V Stochově má hala větší rozměry a tak byl dostatek prostoru pro kombinaci. Po čtyřech prohrách v lize jsme konečně dokázali vyhrát a dokonce jsme udrželi čisté konto. Úvod zápasu byl opatrný, ale postupem času jsme získávali sebevědomí a přišly branky. Soupeř nás nedokázal za celý zápas prakticky ohrozit a jen díky naší nemohoucnosti jsme nedali více branek. -> Zpět na Úvod - Starší články