V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

7.kolo - 12. 01. 2017 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1755x

Jak jste jistě vyčetli z předešlé aktuality, soutěž přišla o tým Play or die, který nám přidělal především starosti s řešením zpětných statistik při anulování výsledků. V první lize jsme, ale mohli sledovat všechny souboje.

Věšák ztratil výhru na domácí palubove v posledních minutách zápasu. Ještě tři minuty před koncem zápasu vedl v pohodě 4:2! Jenže Janecký s Rokytou byli proti a zápas tak nejen zdramatizovali, ale dokonce otočili ve svůj prospěch. V dalších zápasech také nebyla nouze o drama a vyrovnaná utkání. Remíza Baníku s Krampolem je toho důkazem. Lepší Krampol, ale zachaňoval alespoň remízu v samotném závěru. Nučice mají první bod a to hned s favoritem soutěže. Doma se jim dařilo a urvali cennou remízu. Především ve druhém poločase se domácí zlepšili, ale na nekompletní tým hostů to ještě nestačilo. Druhá liga měla na pořadu pouze jeden duel a to když překvapivě SKP B prohrálo s béčkem Borek.Borky šly od začátku utkání do zápasu bojovně a organizovaně v čele s novou posilou v brace. SKP naopak hrálo nekoncentrovaně a útočníkům se nechtělo bránit, takže výsledek je spravedlivý. -> Zpět na Úvod - Starší články