V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod
Tipování ukončeno

Mazáci postupují také - 07. 05. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2081x

FCVB - Mazáci 4:6 (4:1). Kolínské okresní derby v poháru FA ČR i přes poločasovou porážku vyznělo lépe pro Mazáky z Přelouče. Report od vedoucího Vaška Rokyty "

Pohárový duel s Věšákem pro nás byl zápasem dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme se sice rychle dostali do vedení zásluhou Šimona, ale to bylo to jediné, co se nám v první půli podařilo. Svými chybami v rozehrávce a nezodpovědným bráněním jsme soupeři umožnili otočit skóre na 4:1, což byl i poločasový výsledek. O přestávce by si na náš postup asi nikdo v hale nevsadil a nám bylo také jasné, že takhle to dál nepůjde. Chvílemi to totiž vypadalo, jako kdybychom do Kolína přijeli jenom na výlet. Po pauze jsme proto zvýšili pohyb, přidali na důrazu v osobních soubojích a častěji stříleli. Svoji střeleckou smůlu z prvního poločasu pak protrhl Janecký a skóre jsme i díky němu začali dotahovat. Vyrovnat na 4:4 se nám podařilo necelých deset minut před koncem a záhy jsme dokonce díky Janeckého hattricku strhli vedení na svou stranu. Snahu domácích o vyrovnání jsme potom ustáli a pojistku na konečných 6:4 z našeho pohledu přidal dvě minuty před koncem Sůra. V posledních sekundách zápasu pak ještě Záruba neproměnil prodlouženou penaltu nařízenou za šest akumulovaných faulů domácích. Hráčům Věšáku i rozhodčím děkujeme za kvalitní a bojovné utkání. My už pomalu vyhlížíme soupeře pro čtvrtinále středočeského poháru, kterým bude extraligové Benago Zruč nad Sázavou. Věřím, že tenhle svátek futsali si v Přelouči náležitě užijeme. -> Zpět na Úvod