V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - Borky i FCVB postupují!!! - 22. 03. 2016 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 2114x

V dalších kolech poháru FA ČR ve futsale se našim Okresním zástupcům dařilo a jak Borky, tak FCVB svá utkání jednoznačně vyhráli.Inferno MB - FCVB 1:7 a Borky liga Kolín - Hearts of Bělá p. Bezdězem 10:4. A jak to vedoucí okomentovali?

Do zápasu jsme vstoupili s přirozeným respektem k soupeři. V první půli kluci nevypustili vůbec nic, soupeře přehrávali a poločasové skóre došlo do stavu 5:1. Druhý poločas byl s vědomím vysokého vedení "vlažnější", ale podařilo se nám během tří minut třikrát skórovat a bylo hotovo. Zápas jsme měli pod kontrolou a když se podařilo soupeři snížit, vždy jsme dokázali rychle odpovědět. Soupeři náleží poklona za to, že nic nevypustili a bojovali až do konce.Náš tým se teď těší na druholigový ISŠ Příbram. Shrnul Jirka Gač Zápas jsme od začátku kontrolovali a hráli ze zajištěné obrany. To se vyplatilo a v poločase jsme vedli 0:4. Ze začátku druhé půle jsme dali dvě rychlé branky a odskočili na 0:6. Domácí hráli posledních 10minut power play ale díky našemu dobrému bránění si nevytvořili žádnou šanci. V závěru jsme inkasovali z přísně nařízené PK. Myslím, že celý zápas jsme drželi pevně v rukách s výjimkou dvou velkých šancí domácích. V zápase jsme nastřelili ještě 4 tyče. Konečný výsledek 1:7. Možná malá kuriozita je 6 obdržených žlutých karet za protesty při posouzení některých situaci, kdy rozhodčí tlačil domácí co jen šlo. Bylo to až úsměvné, dodal Libor Křelina -> Zpět na Úvod - Starší články