V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 875x)
Sestava - Domácí (Borky liga Kolín "B")
Cimpl Marek, Pelant Josef, Myška Pavel, Javůrek Michal, Homba Jiří, Hanuš Jiří, Havrilko Jakub
Sestava - Hosté (Wolves Přelouč FC)
Štěpánek Petr, Chlumecký Václav, Mach Tomáš, Kmoníček Jakub, Kmoníček Jan, Nový Filip, Louda Ondřej, Novák Pavel, Šlajs Ondřej, Rusín Tomáš
Report k utkání (Borky liga Kolín "B") - Marek Cimpl / 20.01.2020
Sezóna se otočila do 2. poloviny a my přivítali v domácí hale Wolves z Přelouče. První vzájemné utkání skončilo remízou a napínavý zápas jsme očekávali i teď. Potýkáme se teď navíc i s rozrůstající se marodkou, což naší hře neprospívá, ale všem "přeživším" chodícím se sluší smeknout. První poločas byl vyrovnaný, šance na obou stranách, soupeř spoléhal na dlouhé míče a brejky, my se snažili o kombinace. Výsledek prvního poločasu byl naše tři tyčky a gól soupeře. Ve 2. půli jsme ovšem zabojovali a dokázali jsme otočit brankami Pavla a Michala na 2:1. Bohužel nám vedení nevydrželo dlouho, když se tečovanou střelou po rohu hosté prosadili. V závěru mohla o svém vítězstvím rozhodnout obě mužstva, my navíc dohrávali bez zraněného kapitána Kuby s jedním hráčem na střídání, takže na hřišti byl vidět pořádný boj. Přesto jsme to byli my, kdo mohl zvítězit. Nejprve bohužel nevyšel Pavlovi krok před prázdnou brankou po skvělé akci Pepy a v poslední vteřině neuspěl z prodloužené penalty Hombič. Nedá se nic dělat, chuť si pokusíme spravit v Kutné Hoře, kam si pojedeme tvrdě pro tři body. Přelouči díky za dobré dramatické utkání. Za Borky Marek Cimpl