V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 12x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1769x)
Sestava - Domácí (Wolves Přelouč FC)
Štěpánek Petr, Chlumecký Václav, Kmoníček Jakub, Huňáček Jan, Mach Tomáš, Minařík Petr, Louda Ondřej, Kučera Aleš, Nový Filip, Rosůlek Jindřich, Novák Pavel
Sestava - Hosté (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Barták Filip, Munzar David, Chaloupský Lukáš, Černík Jakub, Bukovič Michal, Brunclík Josef, Heblík Lukáš, Kasal Leoš, Forman ml. Robert, Krejčík Roman
Report k utkání (Wolves Přelouč FC)
- Nevyplněno
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 04.02.2019
Zajímavý zápas, plno gólů a pohledných akcí. Jak jsme očekávali Wolves, jako i minulý vzájemný zápas, se na nás vrhli, co to šlo, napadali nás, naši rozehrávku, ale k ničemu jim to nevedlo. Naopak my jsme se poučili ze sobotní porážky v poháru FAČR se Stochovem a chtěli jsme udávat tempo zápasu, tak se i podařilo. Nejprve první gól dával po sólové akci Forman, na 2:0 zvyšoval Krejčík střelou z úhlu, na 3:0 v náš prospěch dával po pěkné přihrávce Chaloupského opět Forman. Na 4:0 s pomocí Bartáka si Wolves dali vlastně góla sami. Na 5:0 dal Černík zcela nehlídán. Nutno říci, že spoustu našich dalších šancí jsme neproměnili, ale na druhou stranu i Wolves měli pár slibných šancí, ale všechny ztroskotaly na brankáři, či obraně. Až v poslední minutě snižoval na 5:1 Mach. První půle jasná dominance a ve druhém poločase se to nezdálo býti jiné, avšak opak byl pravdou. My jsme snad všichni si chtěli dát góla a zapomínali jsme na hráče vzadu, několik samostatných úniků jsme přečkali a byl to paradoxně Černík, který dával na 6:1 po střele Chaloupského. Co se zdálo býti jasné, výsledek, tak jsme si sami zkomplikovali. Wolves snížili dokonce na 4:6, naštěstí naše odpověď netrvala dlouho a ihned jsme korigovali stav na 4:8. Vlci využili ještě 20 sekund před koncem jednu příležitost. Konečný výsledek 5:8 v náš prospěch zcela zaslouženenej. Je ale vidět, že Wolves se zlepšují, což je dobře. Video sestřih zde: https://www.youtube.com/watch?v=nT1E6BvgmwU