V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2772x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Forman st. Robert, Brunclík Josef, Bukovič Michal, Černík Jakub, Forman ml. Robert, Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Munzar David, Hudec Tomáš
Sestava - Hosté (SKP Kolín "B")
Černý Jiří, Hlaváč Jakub, Kudláček Michal, Soukup Marek, Škopek Michal, Špitálník Jiří, Vyhnánek Jakub, Vyhnánek Adam, Teplý Josef, Velčovský Lubomír
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 29.01.2019
Zápasy s SKP nám prostě nesvědčí a v tomhle kole se to zkrátka potvrdilo:-) Trápila nás vysoká marodka, a tudíž příležitost do pole dostali i 2 nováčci brankář Forman st. a Hudec v poli. Ani jeden nezklamal, ale co bylo znát, tak naše nesehranost, že spolu nenastupovaly čtyřky jak jsou zvyklé. No, zkrátka jsme kazili mnoho přihrávek, neproměňovali šance. Zápas jinak velmi čistý, v prvním poločase 2:1 na fauly a ve druhém dokonce 1:1. Z tohoto pohledu velice super. Zlom nastal, jak již napsal Lubomír, v situaci, když jsme šli 3 na 1, ale nastřelili jsme pouze tyč a z následného protiútoku SKP skórovalo a v tomto momentě bylo takřka po zápase, jelikož my jsme se opravdu nedokázali dostat přes naše špatné zakončení. V závěru soupeř už jen navýšil skóre po vypuštění v některých soubojích. Zasloužená výhra SKP. Nás teď v sobotu čeká pohár FAČR až v dalekém Stochově u Kladna a v neděli utkání s Wolves.
Report k utkání (SKP Kolín "B") - Lubomír Velčovský / 27.01.2019
Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním potrápit tým usilující o postup. Utkání mělo určitě svou úroveň, ale sehráli jsme lepší zápasy. V prvním poločase to bylo ještě vyrovnané, ale jen díky tomu, že jsme neproměnili dvě velké šance. Ve druhé části přišel zlom za stavu 2:1 pro nás, kdy domácí šli tři na jednoho, nedali, nastřelil jen tyčku a odražený míč se dostal k našim hráčů dopředu, kteří tak přečíslili domácí obranu a navýšili na 3:1. Pak už to bylo jasně v naší režii. Domácí měli ještě dva závary před Černým, ale ten nás podržel, naopak domácí Formanovi nepomohli a my v pohodě zvyšovali.