7 N.P.C. Kutná Hora "B" 12 5
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 418x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Bukovič Michal, Brunclík Josef, Černík Jakub, Forman ml. Robert, Kmoníček Jan, Heblík Lukáš, Kasal Leoš, Krejčík Roman, Chaloupský Lukáš, Rajnet Jan, Munzar David
Sestava - Hosté (Wolves Přelouč FC)
Štěpánek Petr, Chlumecký Václav, Nový Filip, Mach Tomáš, Rosůlek Jindřich, Kučera Aleš, Rambousek Tomáš, Minařík Petr, Huňáček Jan, Fencl Marcel, Novák Pavel, Kmoníček Jakub, Šlajs Ondřej, Hladík Petr
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 25.11.2018
Po odloženém kole jsme se s futsalem vrátili zpět do přeloučské haly, kde jsme přivítali nováčka futsalových soutěží Wolves Přelouč, tudíž šlo o derby, a navíc před velice hromadnou návštěvou z řad diváků, kterých dorazilo na sedm desítek! Nechtěli jsme nechat nic náhodě a cíl byl jasný - 3 body. Ze začátku první půle jsme byli lehce překvapení, jak se na nás Wolves vrhli, intervalová střídání po půl minutě a neustálé napadání nás zlobili, avšak všem bylo jasné, že tímto stylem hry nejde hrát po celý zápas. Byli to i hosté, kdo měl první příležitost, ale tu nevyužili. Naopak ve 3. minutě utkání nejprve vypálil Černík do golmana, aby následovně míč z dorážky umístil pod břevno - 1:0 pro nás. Vlkům se nedala upřít snaha, avšak ta vedla často k ničemu. Největší jejich šancí zápasu byla ta ze 7. minuty, kdy naše obrana zapomněla za sebou hostujícího útočníka, ten ale neproměnil. Jak utíkal čas, tak se zvyšovala naše aktivita, kvalita a soudržnost. Mnoho našich šancí zůstalo nevyužito až do 14. minuty kdy z rohu napálil Munzar David před bránou stojícího brankáře a ten si míč srazil do vlastní brány - 2:0. Hosté mohli zkorigovat stav o minutu později z rohu, ale útočníka vychytal náš brankář, a tak 8 minut před koncem první půle Forman nastřelil tyč, aby do prázdné brány nakonec zakončoval Černík - 3:0 V dalším sledu utkání jsme měli jasně navrch, nejprve Kmoníček (mimo jiné v tomto zápasu nastoupili bratři proti sobě Honza versus Jakub) nastřelil tyč a o minutu déle těsně minul. Zvýšit stav do konce poločasu mohl ještě Krejčík, ale toho vychytal golman Štěpánek. Druhý poločas začal, jako když první skončil. Naše nesmírná aktivita vedla ke čtvrtému gólu, když nejprve náš brankář vychytal hostujícího hráče a z následné protiakce šli tři naši na brankáře sami a Lukáš Heblík bezpečně proměnil - 4:0. Mnoho dalších šancí přicházelo. Gól na 5:0 vstřelil Munzar David z pokutového kopu, když hosté faulovali Formana ve vápně. Na 6:0 dával gól opět Munzar nechytatelně pod břevno brány. Na konečných 7:0 upravil výsledek Forman, který lehce přehodil brankáře. Na konci poločasu ještě mohl náš brankář zvýšit stav z akumulovaného kopu, ale poznal sám, že to není nic lehkého proměnit, a tak nedal ani jeden pokus. Konečný výsledek 7:0 hovoří za vše – dominanta v útoku i obraně před nejvyšší návštěvou kola jako třešničkou. Divákům i rozhodčím děkujeme za skvělý zápas, osobně si myslím, že Wolves některé soupeře ještě potrápí. Opět přináším sestřih utkání na našem YouTube kanálu: https://www.youtube.com/watch?v=m1t7XCjjwGU