V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1880x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Skočdopole Pavel, Hrstka Marek, Dittrich Václav, Košík Josef, Šafránek Filip, Pánek Milan, Pohanka Lukáš, Sova Pavel
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Kopáček Václav, Vaňkát Ondřej, Hruška Daniel, Křelina Lukáš, Kasal Matěj
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 02.02.2019
REPORTÁŽ VLOŽIL POHANKA LUKÁŠ V dalším soutěžním utkání nás čekal velmi silný soupeř, a to Věšák Butabi. Věděli jsme už z prvního utkání, že je to velmi „nebezpečný“ soupeř. V prvním utkání jsme se soupeřem drželi krok sice jen první půli, ale věděli jsme, že bychom je v tomto utkání mohli více potrápit. Do utkání jsme nastoupili citelně oslabeni. Chyběl nám gólman Kopecký, ale hlavně dva elitní obránci Hovorka s Němcem, kteří měli společné wellness :D. Utkání jsme začali dobře, šli jsme vždy do dvoubrankového vedení, ale soupeř vždy dokázal snížit na rozdíl jedné branky, a proto byl poločas 4:3. Aby toho nebylo málo, tak si ještě v prvním poločase přivodil zranění major Šafránek, takže jsme utkání dohrávali v 6 lidech v poli. Na začátku druhé půle jsme dali 2 góly a poté jsme se uklidnili a přidali další. I přes to, že druhý tým neměl nikoho na střídání, tak nám byl minimálně první půli rovnocenným soupeřem. Hlavně díky výborně chytajícímu Skočdopolemu, dal jen pět gólů. Utkání se hrálo velice férově a čistě.