V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 1x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1859x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Živný Lukáš, Tichý Šimon, Tichý Martin, Rozsévač Michal, Ludvíček Filip, Haupt Ondřej, Bank Filip
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Mikeš Martin, Kesner Ondřej, Kesner Michal, Pechar Jiří, Biško Radek, Dvořák Libor, Seifert Lukáš
Report k utkání (Startip Řečany n/L)
- Nevyplněno
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 10.12.2018
Začátek utkání byl z obou stran opatrný a bez vážnějších šancí. Zhruba v polovině první půle se domácí dostali do vedení. Hodně nás mrzela druhá obdržená branka, kterou jsme inkasovali asi 20 sekund před koncem půle. Ve druhé půli se nám podařilo snížit na 1:2, brzy jsme však opět prohrávali o dvě branky. Snížili jsme na 2:3, ale opět jsme jednobrankovou ztrátu udrželi jen chvilku. Asi tři minuty před koncem jsme se odhodlali ke hře bez brankáře, ale žádnou vážnější šanci jsme si nevytvořili, naopak ještě jednou jsme inkasovali. Řečany vyhrály zaslouženě. Výborně bránily a my si prakticky nevytvářeli brankové příležitosti. Řekl bych, že jsme malinko více drželi míč, ale do srovnané domácí obrany bylo velmi složité se dostat. Řečany naopak po získu míče rychle mířily do nebezpečných brejků. Musím však všechny naše kluky pochválit. Všichni bojovali a hráli dobře, jen byl soupeř tentokrát nad naše síly. Kdybychom takovéto výkony předváděli od začátku sezony, tak máme určitě více než jeden bodík. Řečany na tom byly výborně fyzicky, pohybově a působily futsalovějším dojmem. Řekl bych, že v tomto zápase proti nám stál nejlepší tým proti kterému jsme v rámci historie okresní futsalové ligy nastoupili.