V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1939x)
Sestava - Domácí (Baník Chvaletice)
Hývl Lukáš, Brunclík Jan, Doležal Filip, Kuch Jiří, Weisner Martin, Skřivánek Michael, Roubíček Radim, Petříček Jakub, Hataš Jan
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Pánek Milan, Skočdopole Pavel, Němec Tomáš, Šafránek Filip
Report k utkání (Baník Chvaletice)
- Nevyplněno
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 29.11.2018
S velmi oslabenou sestavou jsme nastoupili do 3. kola. Z různých důvodu chyběl Sova, Pohanka, Košík a vykartovaný Hrstka. Na našem výkonu to ovšem v úvodu nebylo vůbec znát. Pánek si dvakrát během jednoho střídání pohrál s obranou Chvaletic a poslal nás do vedení 2:0. Domácí se ale brzy do utkání dostali a během pěti minut otočili skóre na svou stranu. Hrál se velmi tvrdý zápas s velkým počtem faulů na obou stranách. Do poločasu se nám podařilo proměnit dva akumulované kopy. Trefil se Dittrich a Pánek. Oba spolu nastoupili v jednom útoku a jejich souhra dělal domácím velké potíže. Pánek gólem z penalty zkompletoval hattrick. Druhý poločas už nebyl tak bohatý na góly. Snažili jsme se držet míč, kombinovat, domácí naopak spoléhali na rychlé protiútoky. Velkou šanci na vyrovnání měl výborně hrající Pánek. Ten dostal přihrávku před prázdnou bránu od Dittricha, ale z mírného úhlu netrefil zařízení. Zlomový okamžik přišel asi 10 minut před koncem. Dlouhý výhoz brankáře podskočil Hovorka a zanechal tak za sebou nabíhajícího útočníka, který si se samostatným nájezdem poradil s přehledem. Ke konci utkání nám už docházely síly, nestíhali jsem se vracet a domácí přidali ještě jednu branku. Na konečných 7:5 korigoval opět Pánek, který využil průnikové přihrávky Němce. Prohra nás hodně mrzí. I přes početné oslabení to ve Chvaleticích na body bylo. Díky všem klukům za nasazení.