V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1941x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Bank Filip, Haupt Ondřej, Hostinský Lukáš, Ludvíček Filip, Tichý Martin, Tichý Šimon, Živný Lukáš
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Jirkovský Zdeněk, Kasal Matěj, Kopáček Václav, Křelina Libor, Šindelář Lukáš, Lev Lukáš
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 28.11.2018
Skoro dvacet dnů jsme museli čekat na další zápas, než jsme doma přivítali každoročního favorita na titul. K zápasu jsme se sešli skoro v plné sestavě. Utkaní začalo opatrně. Obě mužstva bránila od poloviny hřiště. První gól padl do odkryté branky po pěkné kombinaci. Druhý gól přidal Š. Tichý, který zaskočil hostujícího brankáře ze 3/4 hřiště. Potom se hosté také osmělili a snížili na 2:1, do odkryté branky. Vedení o dva góly jsme opět navýšili po skvěle rozehraném brejku od Živného. Hosté znovu snížili z trestného kopu. Poločasové vedení 4:2, zařídil Bank střelou z patnácti metrů na přední tyč. Druhý poločas začal mírným tlakem hostů, ale bez gólového efektu. Na stav 5:2 zvýšil Ludvíček z trestného kopu, po zaváhání hostujícího brankáře. Další průběh zápasu bohužel nemůžu zhodnotit, jelikož jsem musel odjet do práce. Jsem rád, že jsme výsledkově zvládli toto těžké utkání. A už se těšíme na Realek :)