V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2092x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Sova Pavel, Skočdopole Pavel, Pohanka Lukáš, Pánek Milan, Němec Tomáš, Košík Josef, Hrstka Marek, Hovorka Marek, Dittrich Václav
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Macek Jan, Kedršt Petr, Kesner Michal, Pechar Jiří, Dvořák Libor, Kubizňák Jan
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 13.11.2018
Do úvodního utkání 1.ligy jsme vstoupili velmi dobře. Během pěti minut se nám podařilo odskočit na rozdíl tří branek. Hned první velkou šanci využil Hrstka po chytrém lobu Dittricha. Další branku vstřelil Němec. Ten si vyměnil míč s Dittrichem a chladnokrevně zakončil. Třetí branku přidal Hovorka, který vystihl rozehrávku Krampolu a nadvakrát se mu podařilo prostřelit Jeřábka. Celý poločas jsme hosty přehrávali, měli jsme dobrý pohyb a dařilo se nám soupeře presovat. Stav po prvním vyzněl jednoznačně pro nás v poměru 7:1. Druhý poločas už z naší strany tak dobrý nebyl. Nehráli jsme zodpovědně dozadu a řadu akcí jsme chtěli dovést až do "kuchyně". Tím se do hry dostával více Krampol a snížil na rozdíl čtyř branek. Zlomový moment byla podle mě desátá branka, kdy si s obranou Krampolu pohrál Pánek. Na konečných 11:5 zvýšil opět Pánek a dovršil tak svůj hattrick.
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 12.11.2018
Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a již brzy prohrávali 3:0. Poločas hrůzy skončil výsledkem 7:1. Druhý poločas byl o něco lepší a skončil nerozhodně. Libodřice zaslouženě zvítězily. Byly na tom lépe pohybově, byly důraznější a celkově víc chtěly tři body. Nám nezbývá než se z porážky oklepat a v dalších utkáních předvést lepší výkon.