Přihlaš Tým
V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

Tabulky
1. liga (2018 - 2019)
# Tým Z B
1 Startip Řečany n/L 12 31
2 Baník Chvaletice 12 27
3 N.P.C. Kutná Hora 12 17
4 FC Věšák Butabi 12 15
5 FK Libodřice 12 15
6 TJ Sokol Krampol Kolín 12 14
7 FC Real Kolín 12 2
2. liga (2018 - 2019)
# Tým Z B
1 Baník Chvaletice "B" 12 30
2 Juniors Přelouč FC 12 22
3 TJ Nučice 12 21
4 FC Real Kolín "B" 12 18
5 SKP Kolín "B" 12 18
6 Wolves Přelouč FC 12 7
7 N.P.C. Kutná Hora "B" 12 5
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
21 | 11 | 2017
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Detail zápasu
Tipování ukončeno
TJ Nučice Fans: 4
6:3
Juniors Přelouč FC Fans: 10
03. 03. 2018
15:30
SH SOŠ Kolín
Vosejpka - Pařez
T I P Y - (Počet tipů na zápas: 14x)
1 - (Výhra domácích): 3x
0 - (Remíza): 0x
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 651x)
• Chromý Matěj - 3x
• Šulc Marek
• Kubalík Filip
• Pačes Petr
• Chromý Matěj
poločas
2:2
diváků
15
• Černík Jakub - 2x
• Chaloupský Lukáš
• Václavek Petr
• Kmoníček Jan
Sestava - Domácí (TJ Nučice)
Benada Adam, Chromý Matěj, Kubalík Filip, Miňovský Tomáš, Pačes Petr, Souček Jiří, Šulc Marek
Sestava - Hosté (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Brunclík Josef, Černík Jakub, Bukovič Michal, Forman ml. Robert, Heblík Lukáš, Chaloupský Lukáš, Kmoníček Jan, Rajnet Jan, Munzar David, Kasal Leoš
Report k utkání (TJ Nučice)
- Nevyplněno
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 03.03.2018
Cíl byl jasný - uspět a udržet, tak třetí místo. Řekl bych, že hala sledovala velice kvalitní utkání a to když na sebe narazili dva týmy, které chtěli hrát futsal a bylo to poznat. Hezké akce na obou stranách, střídaly povedené okamžiky brankářů taktéž na obou stranách. Do utkání jsme, ale vstoupil tragicky. Jeden útok za druhým se na nás valil od Nučic, kterých se sešlo dost, jako nás. Jediná překážka byl náš brankář Václavek, který si zachytal jako nikdy. Když by po poločase někdo tvrdil, že to mohlo být klidně 10:2 pro Nučice, tak se nezbláznil, ale takovej byl obraz hry, kdy až někdy neskutečně zasahoval náš golman. Nejdříve vytáhl jasné góly z brankové čáry, aby následně chytil i pokutový kop a Nučice mohli jít z tohoto stavu doslova na párek, jelikož, když to vemu z jejich pohledu, tak to bylo snad na oběšení. A naopak jsme to byli my, kdo udeřil. Nejprve svoji šanci využil Chaloupský - 1:0, aby následně zvyšoval na 2:0 Kmoníček bombou do šibenice z trestného kopu. Co jsme, ale předváděli dál ve hře, když jsme se opět jen bránili a nalejvali hráčům Nučic balon na nohy, to bylo z mého pohledu ke zbláznění. Akce střídala akci a Nučice ještě do poločasu po našich chybách srovnali stav na 2:2. Druhý poločas byl takřka podobný, když byl stav srovnaný po golech na obou stranách 3:3, náš gól vsítil Černík do prázdné brány po přihrávce od Chaloupského. Co se pak dělo, tak radši ani nechci komentovat, jelikož tragikomický výkon, jako my předváděli i rozhodčí. Když faul na mě, jakožto brankáře od hostujícího útočníka stylem karate-kop nebyl potrestán vůbec, ale naopak domácí dali z rohu góla. Neříkám, já si zasloužil ŽK za "kecy", ale prostě nevidět takovejhle faul je do nebe volající, zvláště, když vám následně sudí řekne, že to byl "nechtěnej faul", ale nechtěnej asi ano, ale FAUL je stále faul? hráč prostě zodpovídá za svoji nohu, to ať se na mě nikdo nezlobí. Další asi naše potrestání přišlo o chvíli déle, když tentýž sudí zapískal 6. faul proti nám a domáci dali na 5:3. No a korunku tomu dal opět rozhodčí na lajně, který zapískal další neexistující faul a domácí se opět nemýlili. Na jednu stranu, zasloužená výhra pro Nučice, které bylo opravdu celý zápas lepší, ale aby ještě větší komedii než my předvedli rozhodčí, tak nám bylo z toho k pláči. Písknout 3 penalty, neodpískat jejich jasnej faul, prostě nevím, co bychom měli udělat lépe. (později na videu až ho dostříhám bude snad vidět, jak říkal i Michal Š. pošlu mu to). Jinak Nučicím gratuluji k výhře, bohužel my se se sezonou nerozloučili vítězně. nás může těšit, že jsme v našlapané konkurenci uhráli 21 bodů a mohlo jich být i více. Na první sezónu to není zlé. A ten kdo by se chtěl podívat na pohár proti Bělé, tak ten hrajeme 17.03. proti Bělé v naší hale od 17:50. Příští rok budeme chtít mířit výše! Tak snad! S pozdravem za klub Juniors Přelouč FC, Petr Václavek.
Komentáře k zápasu (7x)
Pavel Hervert - Vedoucí rozhodčích
05. 03. 2018 - 09:46
Video jsem si prohlédl(je výborné,že se tomu věnujete) a sporné situace několikrát.Karate kop jsem nikde neviděl,údajné šlápnutí na soupeře nebylo a šestý faul z mého pohledu jasné strčení soupeře.
Petr Václavek - Vedoucí týmu (Juniors Přelouč FC)
04. 03. 2018 - 15:03
Ano, vyhráli zaslouženě, což jsem i v reportáž napsal, že byli lepším týmem. I v sestřihu je vidět více jejich šancí než našich. Tím asi tuto diskuzi uzavírám.
Pluhy
04. 03. 2018 - 14:35
Kluci, já tam byl, zcela jednoznačně to bylo v režii Nučic a ne rozhodčího. Trochu víc uznání pro soupeře, tohle je směšný stejně jako ten "kopanec" do žeber. A o něm se vážně bavit nechci.
Market
04. 03. 2018 - 13:09
Nechtěný faul je patrně nějaký neologismus z úst pana rozhodčího, který v prvním poločase pískal bezchybně, ovšem pak jako když sepne, a začal pískat kraviny. Jestli se mu zdálo, že Nučice potřebují lepší výsledek, či snad viděl něco, co vlastně neexistuje, těžko posoudit. Kopanec pod žebra si asi nikdy nedostal, takže nevíš, jak moc to bolí. Každopádně, Junioři tuto sezónu zvládli skvěle, a pokud se do příště ještě zlepší, mají šanci na první příčky. Mnoho úspěchů v poháru a zbylým týmům zasloužený odpočinek.
Petr Václavek - Vedoucí týmu (Juniors Přelouč FC)
04. 03. 2018 - 13:00
Stěžuji? Naopak, pouze poukazuji na chyby, které na rozdíl od ostatních týmů máme natočené, jelikož jako jediný stříhám videa ze zápasů, přináším sestřihy ze zápasů a reporty ať už zde nebo na našem webu juniorsprelouc.cz. Tak proč je pak nevyužít a neukázat pravdu? Jinak pro představu ze 12 utkání jsem si stěžoval pouze 2x. Ve zbylých 10 jsem rozhodčí chválil. A ke te tvé zlaté malině? Je to směšné asi o to více, že kopnutí pod žebra plnou silou, dost bolí a ani dnes se mi stále nedýchá nejlépe. Vtipné. Jinak mohl bych to udělat jako drtivá většina týmů, vykašlat se na psaní reportů zde a psát si je jen na náš web, nedělat sestřihy ze zápasů, ale myslím si, že by to byla škoda. Tudíž na infarkt fakt nejsem:-)
Pluhy
04. 03. 2018 - 10:16
Petře, ruku na srdce, byl jsi trapák zápasu. Obdivuju tě, co děláš dál po utkáních, píšeš, možná stříháš videa, to je ok ale na co si furt do řitě stěžuješ!? Já přišel za stavu 3:2 z vašeho pohledu, do té doby nevím ale co jsem koukal, chytil jsi tak leda vlka a tvůj pád a řev (ozvěna se honí po hale ještě teď) to byl výkon na zlatou malinu. Rozhodčí tebe ani tým nijak nepoškodil. Vlastně, místo napomínání tě měl vyhodit. Futsalu zdar a mír s tebou, jsi na infarkt.
Petr Václavek - Vedoucí týmu (Juniors Přelouč FC)
03. 03. 2018 - 21:33
Slíbený sestřih ze zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=KUkGabNKLkQ
Přihlášení
TipLiga
9. ročník (2018 - 2019)
# Tipér B T
1 Mundy 54 84x
2 Skrivanek72 54 84x
3 zdenekjirkovsky 52 84x
4 Buko7 51 84x
5 miroslavsibrava 48 84x