V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 14x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1703x)
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Hrstka Marek, Němec Tomáš, Pohanka Lukáš, Pánek Milan, Skočdopole Pavel, Košík Josef, Sova Pavel
Report k utkání (Hero Team Kolín)
- Nevyplněno
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 06.03.2018
V závěrečném kole nás čekal papírově nejslabší tým soutěže Hero Team Kolín. V případě výhry bychom se stali mistrem 2. ligy. Výhru se nám nakonec podařilo urvat, ale nerodila se lehce. Znovu se potvrdilo to, že neumíme hrát na soupeře, kteří brání od vlastní poloviny a spoléhají se na rychlé brejky. V úvodní pětiminutovce se domácím podařili hned tři takové brejky a ujali se vedení 3:0. Naše hra nebyla špatná, ale v zakončení nám chyběl klid. Možná nás trochu svazovala vidina celkového prvenství v soutěži. Kontaktní branku vstřelil Sova, který se otočil kolem bránícího hráče a tvrdou ranou prostřelil Kulíka. Pak si vzal slovo Dittrich, který nejprve výborně rozehrál trestný kop na Němce, před kterým už zívala prázdná branka. V další akci opět Dittrich prošel po levé straně a prudkou přihrávkou vyzval ke skórování Sovu, před kterým byla také pouze prázdná branka. Poločas tedy skončil 3:3. To nám dodalo klid, což se promítlo do druhého poločasu. Rychle se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, kdy se trefil Hrstka a Dittrich. Soupeř v tu chvíli odpadl a utkání se prakticky dohrávalo. Druhou branku v zápase vstřelil ještě Hrstka a hattrick dovršil Sova. Chtěl bych vyseknout poklonu hráčům Hera, kteří byly i v omezeném počtu důstojným soupeřem. Závěrem bych rád poděkoval všem klukům za skvělou sezónu a také obci Libodřice za finanční podporu!