V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1758x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Heblík Lukáš, Chaloupský Lukáš, Forman ml. Robert, Krejčík Roman, Černík Jakub, Munzar David, Kasal Leoš, Rajnet Jan, Barták Filip, Kmoníček Jan, Hudec Tomáš
Sestava - Hosté (Hero Team Kolín)
Kulík Karel, Havrilko Jakub, Kareta Jan, Linart Petr, Vobořil Filip, Kotrba Václav, Kofroň Lukáš, Zoubek Tomáš, Král Jiří
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 25.02.2018
Na utkání se nás opět, jak už tradičně, sešlo dost. Sestavili jsme 3 čtyřky + gólman. Prvních 15 minut spíše připomínalo sny Ester Ledecké. Totálně uspané utkání zkrátka. Do reality nás vzal David Munzar, který na dvakrát překonal brankáře hostí. Hero se jinak za celý poločas nedostalo k naší bráně, tudíž zbytek první poloviny byl zcela v naši režii. Na 2:0 po krásné střele zvyšoval Rajnet. Na 3:0 zvyšoval po pěkné kombinaci na trase Munzar-Forman Černík Jakub do prázdné brány. Tak i skončil první poločas. Druhý poločas zakončili hráči hosté ojedinělou šanci gólem, když šli na našeho golmana situaci 2 na jednoho. Naši pohodu dal na naše nohy Forman, když jeho nahrávku nešťastně pro Hero si srazil obránce jejich týmu. Jinak zbytek poločasu byl opět v naši moci. Na 5:1 a na 6:1 dával Černík Jakub po individuálních akcích. Celkově povedenej výkon, kterej doufám potvrdíme proti Nučicím!