V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2013x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Heblík Lukáš, Krejčík Roman, Forman ml. Robert, Kasal Leoš, Bukovič Michal, Munzar David, Černík Jakub, Rajnet Jan, Kmoníček Jan, Brunclík Josef, Chaloupský Lukáš, Barták Filip, Hudec Tomáš
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Hrstka Marek, Košík Josef, Němec Tomáš, Pánek Milan, Pohanka Lukáš, Skočdopole Pavel, Sova Pavel, Šafránek Filip
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 11.02.2018
Utkání, které bylo opět pro nás klíčové. Bohužel ze sestavy nám vypadl Chaloupský, avšak svůj první start si připsal Hudec a celkově se nás sešlo dost. Soupeř přijel v takřka stejném počtu, tudíž o úroveň utkání se diváci nemuseli bát. Bohužel naši letargii v prvních 15 minutách, kdy jsme neměli snad žádnou pořádnou šanci potrestali hráči Libodřic, kdy se na nás valil jeden útok za druhým, některým jsme odolali s přispěním našeho golmana, některým ne. První poločas skončil 2:0 (zaslouženě), když jedinou větší příležitost měl Munzar, kterého vychytal brankář hostí, aby vytáhnul i následnou dorážku. Do druhého poločasu jsme nastoupili úplně v jiném tempu hry, otěže zápasu jsme převzali, ale projevila se asi "štěstěna" pro Libodřice, kdy jsme nedali 2x prázdnou bránu. Trefili jednu tyč a snad dalších 4-5 možností vychytal golman hostujícího celku. Zato soupeř trestal naše chyby - tak jako v prvním poločase. Na 3:0 jsme absolutně zaspali u rohového kopu. A na 4:0 - zlomovej moment utkání přišlo HRUBÉ zaříznutí z pohledu rozhodčích, když míč jasně za autovou čáru neodpískali, ale naopak nechali hru plynout dál a soupeř dal ze samostatného nájezdu gól. Protestující celá hala, včetně naši lavičky nic nezmohla. Je poněkud zarážející, že sudí na lajně (Nek.) měl celou situaci před sebou a nechal hru plynout. Na záznamu, který máme poté v sestřihu ukážeme...Poté se více, či méně zápas dohrával. Naše dva desetimetrové kopy proměnil Munzar a na druhé straně padl ještě jeden gól. Konečný výsledek 2:5 může hovořit pro jasnou dominanci Libodřic, ale neviděl bych to tak až na část prvního poločasu. Zápas se zlomil, jak již jsem napsal gólem na 4:0, kdy se stalo, co se stalo. Nechci se vymlouvat na rozhodčího, ale bylo zkrátka po zápase, když padl gól, který neměl platit. Soupeři jinak přeji všechno nejlepší do dalších zápasů. My se utkáme za týden v Kutné Hoře a doufám, že navážeme na vítěznou sérii, která trvala před tímto utkáním.
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 11.02.2018
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Vytvářeli jsme si spoustu šancí a nikdo by se nemohl divit, kdybychom v poločase vedli 5:0. Domácí jsme snad mimo jedné střely do ničeho nepustili. Poločas skončil 0:2. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo perfektně rozehrát rohový kop, kdy z výborně načasované přihrávky Hrstky těžil Pánek a dostal nás do tříbrankového vedení. V tu chvíli jsme se trochu zatáhli a hráli spíše na brejky. To se ukázalo jako špatná taktika, neboť se díky tomu dostali domácí do několika vyložených šancí. Některé z nich pochytal Kopecký, ale spíše jsme mohli poděkovat domácím útočníkům, kterým dělalo problém trefit zařízení. Čtvrtou branku po samostatném průniku přidal Hrstka. Domácí nám kontrovali pouze desetimetrovými kopy, kdy proměnili dva ze tří. Pátá branka pečetila náš dobrý výkon. Nechci se zde pouštět do slovní přestřelky, ale musím reagovat na reportáž kolegy z Přelouče. Přijde mi dost jednoduché zde napsat, že zlomovým momentem byla hrubá chyba rozhodčích. Po zmíněném incidentu byla vyslovena z úst domácích hráčů velmi vulgární slova na adresu rozhodčích, která měla být jednoznačně potrestána červenou kartou. Naši hráči byli potrestání žlutou kartou jen za debaty s rozhodčími. Utkání jsme měli rozhodnout už v prvním poločase, kdy se hrálo prakticky na jednu bránu. Dle mého názoru jasné a zasloužené vítězství, za které hovoří především výsledek.