V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 7x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2016x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Heblík Lukáš, Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Forman ml. Robert, Kasal Leoš, Munzar David, Bukovič Michal, Rajnet Jan, Černík Jakub, Brunclík Josef, Hynek Tomáš, Kmoníček Jan
Sestava - Hosté (TJ Nučice)
Rybák Tomáš, Kubalík Filip, Nevšímal Petr, Chromý Matěj, Vedral Jan, Hervert Jakub, Kočí Dominik
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 14.01.2018
Z mého pohledu asi nejzajímavější utkání tohoto kola se odehrálo před zraky přeloučských fanoušků, kterých dorazilo mnoho. Proti sobě se postavily týmy se zajímavýma statistikami - Nučice jakožto celek, který má v soutěži nejlepší útok proti Juniors, kteří mají naopak nejlepší obranu. Utkání tudíž slibovalo zajímavou podívanou. Nás se sešlo poprvé v roce tolik, že jsme mohli poskládat 3 kompletní čtyřky, poprvé za náš tým se představil Jan Kmoníček, který po dlouhé nemoci se mohl zapojit do dění futsalu. Utkání začalo víceméně v poklidném tempu. Opticky jsme měli hru pod kontrolou my, ale to bylo tak vše. V 6 minutě jsme začali zvyšovat tempo a zásluhou Rajneta, který vybojoval míč a do protipohybu brankáře dával na 1:0. V půlce prvního poločasu zvyšoval na 2:0 Forman, když na dvakrát překonal brankáře Rybáka. Tempo hry jsme ještě více šponovali a potvrdil to Munzar David, který překonal "bodýlkem" brankáře a rázem to bylo 3:0. Poté bych řekl, že jsme trochu polevili a soupeř měl největší šanci prvního poločasu po naší chybě, když brankář Václavek dostal "malou domů", tak byl nařízen nepřímý kop - z něj se hosté netrefili. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, ale žádná z našich šancí se neujala. Naopak hosté snížili po přímém kopu z hranice vápna. Avšak Nučice se radovat dlouho nemohli, jelikož po výhozu našeho golmana si vzal balon Kmoníček a ten zvýšil na 4:1. Bláznivá pasáž pokračovala o pár sekund dále, jelikož hned po rozehře snížili na 4:2 opět hosté...Na 5:2 zvýšil Brunclík po střele na zadní tyč a v tuhle chvíli bych řekl, že byl zápas rozhodnut. Na 6:2 zvyšoval po krásné akci (asi nejhezčí z celého zápasu) stylem tiki-taka Černík Jakub. Konečné skóre upravil Bukovič Michal po hezké přihrávce od Chaloupského. Mohu konstatovat, že jsme měli celý zápas pevně v rukách až na dvouminutovou pasáž. Konečně se začala projevovat efektivnost v našem zakončení. Další zápas sehrajeme derby s Chvaleticema, kde půjde opět o důležité body. Věřím, že když budeme pokračovat, tak jako v posledních třech vítězných zápasech, tak můžeme jít do tohoto zápasu s vidinou zisku bodů. Tak za týden! :)
Report k utkání (TJ Nučice) - Jan Vedral / 16.01.2018
V tomto zápase nám chybělo hned šest hráčů, včetně pilířů Pačese a Šulce. Problém byl sehnat i řidiče, protože dvě třetiny mužstva měli ještě ve dvě odpoledne pár promile v žíle. Hráči Přelouče však roztočili na palubovce takový kolotoč, že všichni velmi rychle stačili vystřizlivět. Hráčů Přelouče bylo 2x více a torzu našeho mužstva rychle ubývaly síly. Bylo pouze otázkou času, kdy nás soupeř přehraje. S poločasovým výsledkem 3:0 jsme chtěli ještě něco udělat a jiskřičku naděje vykřesal Kubalík, když snížil na 3:1, bohužel naše šance na zvrat v utkání pohřbil Kmoníček, který pár vteřin po rozehrávce zvýšil opět na rozdíl třech branek. Zbytek zápasu se již dohrával.