7 Hero Team Kolín 12 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 16x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 355x)
• Němec Tomáš
Sestava - Domácí (N.P.C. Kutná Hora "B")
Vokoun Radek, Jeřábek Radim, Kalfiřt Filip, Laštovka Lukáš, Mukařovský David, Šimůnek Marek, Růžička Jan, Vokoun Lukáš
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Hrstka Marek, Hovorka Marek, Košík Josef, Němec Tomáš, Pánek Milan, Pohanka Lukáš, Skočdopole Pavel, Šafránek Filip, Sova Pavel
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora "B")
- Nevyplněno
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 15.01.2018
Utkání v Kutné Hoře se nám herně celke vydařilo, ale vyhořeli jsem v koncovce. Během prvních 5 minut zápasu jsem si vytořili snad 5 vyložených šancí, ale všechny vychytal brankář Vokoun. Do vedení nás dostal chytrým lobem Sova. Domácím se podařilo z rychlého kontru srovna na poločasové skóre 1:1. Vstup do druhého poločasu jsem absolutně nezvládli. Kutnohorští vstřelili dva slepené góly a dostali nás do dvoubrankového manka. Do hry nás vrátil Sova, kdy se otočil okolo obránce a tvrdou střelou snížil na 2:3. Netrvalo dlouho a domácí si opět rychlým brejkem vrtátili dvou brankové vedení. Závěr utkání byl velice emotivní. Po akumulovaných faulech se nám naskytla možnost hned tří pokutových kopů. Bohužel se nám podařilo porměnit jen jeden z nich. v posleedních minutách jsem zkusili hru bez branáře. Domácí jsme dostali pod tlak, což vedlo k velké šanci Sovy, který měl na noze vyrovnání, ale nepodařilo se mu z otočky trefit takřka prázdnou bránu. Domácí tak dovedli utkání do vítězného konce. Děkovat mohou především výbornému brankáři Vokounovi.