V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 17x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1975x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Hovorka Marek, Hrstka Marek, Košík Josef, Němec Tomáš, Pánek Milan, Sova Pavel, Skočdopole Pavel
Sestava - Hosté (SKP Kolín "B")
Pluhař Michal, Jehlička Aleš, Kudláček Michal, Moravec Milan, Škopek Michal, Vyhnánek Adam, Vyhnánek Jakub, Zach Martin
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 18.12.2017
V pátém kole nás čekal jeden z nejlepších týmu soutěže. Utkání bylo již od začátku velmi vyrovnané. Vedení se ujali hosté, po pohledné kombinaci. Nám se ale podařilo téměř ihned vyrovnat po jedné z několika individuálních akcí Pánka. První poločas skončil 4:3. Vstup do druhého poločasu se nám hrubě nepovedl. Po dvou slepených gólech se hosté ujali vedení. Nám ale podařilo ihned reagovat. Ke slovu se přihlásil znovu mladý Pánek, který vyškolil celou obranu SKP a vrátil nám vedení. Do vítězného konce nás vedl kapitán Sova. Nejenže v utkání vstřelil 6 branek a neustále zaměstnával obranu hostů, ale především v důležitých momentech příkladně vypomohl v obraně. V té nám to v letošní sezóně příliš neklape. Dostáváme hodně laciných gólu, čehož se musíme do dalších utkání vyvarovat. Co se rozhodčích týče, tak především v prvním poločase hostům odpustili řadu faulů na Sovu. Je pravdou, že ve druhém poločase zase některé zákroky odpustili nám. Z mého pohledu šlo čistě o kompenzaci.
Report k utkání (SKP Kolín "B") - Lubomír Velčovský / 18.12.2017
Ve vyrovnaném zápase jsme ztratili body, kdy nás v podstatě porazil Sova, který nám dal 6 gólů, ale pravdou je, že tři ze standardních situacích. První poločas jsme sice prohrávali, ale z kraje druhé půle jsme šli do vedení, ale závěr patřil zase Libodřickým. Nejprve si z obrany udělal slalomové tyče mladý Pánek a pak právě měl příležitosti Sova. Trochu jsme kritičtí k rozhodčím, kteří některé zákroky proti nám nepískali a stejné naopak na druhé straně ano.